A jövő nemzedéke élvezettel próbálgatta a program nyújtotta lehetőségeket.
2017. november hónap bejegyzései
UNICEF Magyarország által kiírt Gyerekhang alkotópályázat
A videó az alábbi linkre kattintva tekinthető meg:
https://www.youtube.com/watch?v=qu96bW-gX-s
Énekverseny
Felkészítője: Berecki Zita, Pálinkásné Zsugyelik Ildikó
Versenyeredmény
Környezetvédelmi vetélkedő, Sajóbábony, 2017.11.10.
A színvonalas programsorozat révén betekintést nyerhettünk az ipari park működésébe, üzemlátogatásokon vettünk részt, ahol a tanulók ismereteket szereztek az ipar és a környezetvédelem közötti összefüggésekről, a hulladékgazdálkodásról. Délután tesztfeladat megírásával mérték össze tudásukat a részt vevő csapatok, melyben tanulóink az erős középmezőnyben végeztek.
Az egész napos rendezvény révén erősödött a fiatalok környezetvédelmi szemléletmódja, bővült ismeretanyaguk a vegyipar és környezetvédelem hatékony együttműködéséről. Pozitív élményekkel tértünk haza.
A csapat tagjai:
Bóta Noel 7.b
Pásztor Virág 8.a
Csapó Alex 8.b
Felföldi Dominik 8.b
Felkészítő és kísérő tanár: Kollonai Nikoletta
Kajak-kenu
Kajak –kenu országos diákolimpián jún 25.-én MK1 500m U-10 2.hely
Júliusban a Magyar Bajnokság MK1 4×300 m 3.hely a versenyeket Sukorón rendezték.
Tiszaújvárosban az Eszkimó- Indián játékokon 5.hely.
Szeptember végén az olaszországi Savonában négy nemzet részvételével nemzetközi versenyen az alábbi eredményeket érte el :
Mk1, Mk1 váltó, Mk4 1.hely;
Mk2 2.hely.
Török Balázs júliusban a Magyar Bajnokság MK1 4×300 m 3.helyet ért el.A versenyt Sukorón rendezték
Felkészítő: Rajnai Tibor edző , Nyékládházi Vizi- Trapp Sport Egyesület
Sportlövészet megyei döntő Miskolc
Bóta Noel 4.hely
DUATLON ORSZÁGOS DÖNTŐ MARCALI
10. hely Lupkovics Leila, Csele Petra, Blahó Dorina, Hudi Vivien
III korcsoport
31. LABANC Dávid
40. PAUSKA Dominik
IV korcsoport 2 km futás- 8 km bicikli-1 km futás
12. CSELE Bianka
19. BABICS Levente
48. FIZER Dávid
Felkészítő :
Herman István, testnevelést tanító kollégák
DUATLON MEGYEI DÖNTŐ SZIKSZÓ
Török Balázs, Kakuk Levente, Mezei Botond, Labanc Dávid, Pauska Dominik
Országos döntőbe jutott egyéniben: Labanc Dávid, Pauska Dominik
III. korcsoport lány csapat 2.hely országos döntőbe jutottak
Lupkovics Leila, Blahó Dorina, Csele Petra, Hudi Vivien
2. Korcsoport lány egyéni 2.hely országos döntőbe jutott
Csele Bianka
3. korcsoport fiú csapat 3.hely
Török Ádám, Fizer Dávid, Babics Levente, Jakab Levente
Országos döntőbe jutott egyéniben: Babics Levente, Török Ádám, Fizer Dávid
ATLÉTIKA ÜGYESSÉGI CSAPATBAJNOKSÁG
Kungler Kitti, Blahó Dorina, Pásztor Virág, Lengyel Martina, Siska Panna, Kovács Réka
Távolugrás fiú városkörnyéki döntő 1.hely; megyei döntő 8.hely
Barna Ákos, Fízer Dávid, Kovács Attila Marcell , Török Ádám, Víg Martin
Kislabdahajítás városkörnyéki döntő 2.hely
Barna Ákos, Fízer Dávid, Labanc Dávid , Török Ádám, Víg Martin
Súlylökés városkörnyéki döntő 2.hely
Kungler Kitti, Madarász Zsófia, Pásztor Virág, Lengyel Martina, Kovács Réka
10X200m vegyes váltófutás városkörnyáki döntő 1.hely; megyei döntő 8.hely
Kungler Kitti, Csele Bianka, Pásztor Virág, Lengyel Martina, Vass Petra, Barna Ákos, Fízer Dávid, Kovács Attila Marcell , Török Ádám, Víg Martin
Magasugrás fiú megyei döntő 4.hely
Barna Ákos, Fízer Dávid, Kovács Attila Marcell , Török Ádám, Illés Máté
Magasugrás lány megyei döntő 6.helyGrundig Kamilla, Csele Petra, Pásztor Virág, Kovács Réka, Pajtók Lilla