2019. február havi bejegyzések

Alapműveleti matematika verseny iskolai forduló: 2019. január 22.

4. osztálytól 8. osztályig összesen 72 tanuló vett részt a versenyen.

Kiemelkedő eredmények:
4. évfolyam: 1. Paksy-Szabó Győző, 2. Fazekas Máté, 3. Áron Bence
5. évfolyam: 1. Kiss Máté, 2. Lázár Anita Zsófia, 3. Barsi Kira
6. évfolyam: 1. Sereg József, 2. Jászkai Olivér, 3. Bodnár Norbert
7. évfolyam: 1. Csizi Jázmin, 2. Farkas Dorina, 3. Molnár Mia Aria
8. évfolyam: 1. Elekes Anna, 2. Makrányi Laura, 3. Murányi Balázs

Diákolimpia úszóverseny

Iskolánk a Diákolimpia keretében úszóversenyen vett részt Szikszón. A versenyen részt vett gyerekek:

I.kcs Deák Noémi 50m mell 3.hely

I.kcs Szabó Attila 50m mell 2.hely

II.kcs Szabó Attila

II.kcs Áron Bence 50m mell, 50m gyors 2.hely

II.kcs Paksy-Szabó Győző 50m hát 1.hely

II.kcs Varga Zsófia 50m mell 3.hely

II.kcs Bezdány Gréta 50m mell 4.hely

III.kcs Fejes Eszter

III.kcs Hudi Vivien 100m mell 1.hely, 100m hát 3.hely,  4*50m gyorsváltó 2.hely

III.kcs Gelsei-Jaczkó Léna 100m mell  2.hely, 4*50m gyorsváltó 2.hely

III.kcs Joó Gréta 100m gyors 2.hely, 4*50m gyorsváltó 2.hely

III.kcs Molnár Virág 4*50m gyorsváltó 2.hely

IV.kcs Molnár Mia Aria 100m gyors 2.hely

IV.kcs Török Balázs 100m gyors 1.hely, 100m mell 3.hely

IV.kcs Hornyák Kristóf 100m gyors 3.hely

Köszönöm a felkészítést, és a szülők Segítségét! Gelsei-Jaczkó Csilla

Háziverseny

Házi Nyelvtan – Helyesíró Verseny

3. Évfolyam

I. Csizmarik Gerda(3.a)

II. Sándor Mátyás(3.b)

III. Bordás Lívia(3.b)

IV. Tóth Dorina(3.b)

V. Elekes Anna(3.a)

VI. Juhász Hanna(3.a)

4.Évfolyam

I. Fedor Márton(4.a)

II. Áron Bence(4.a)

III. Fazekas Máté(4.b)

IV. Mihalok Zsombor(4.b)

V. Jászkai Amira(4.b)

VI. Kiss -Kovács Luca(4.b)

 

Verseny eredmények

  • Haza és haladás országos történelmi tanulmányi versenyen iskolánk csapata VI.helyezést ért el.

Csapattagok: Supák Sára(6.a) és Elekes Anna(8.a)

Felkészítő tanár: Tóth Balázs

  • Kossuth Szövetség által kiírt “Trombita harsog, dob pereg..” című pályázaton Bartha Szabolcs(6.a) és Gelsei-Jaczkó Léna(6.b) ezüst oklevelet kapott.

Felkészítő tanár:Tóth Balázs

  • Rajzpályázat 2018 – “Természeti kincseink” című pályázatra iskolánk diákjai munkákat nyújtottak be, melyen díjazásként emléklapot és a munkájukból készült asztali naptárat kaptak.

Felkészítő tanár: Hortobágyi Györgyné

  • XXII. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei fordulójába jutott: Benedek Eszter(8.a)

Felkészítő tanár: Kovács-Téglás Adrienn

  • Német nyelvi adventi versmondó verseny:

2.helyezett: Gelsei-Jaczkó Léna (6.b)

3.helyezett: Demeter Zsuzsanna (6.a)

Felkészítő tanár: Kovácsné Orosz Angelika

  • Országos Általános Iskolai Tanulmányi verseny német nyelvből.Megyei fordulóba jutott:

Kovács Tamás(7.b)

Felkészítő tanár: Kiss Józsa Aliz