2021. szeptember havi bejegyzések

A nyár folyamán megrendezésre került kajak- kenu versenyeken a felsorolt tanulók az alábbi eredményeket érték el:

Üveges Gábor és Csordás Zsolt páros Magyar Kupa Döntő PC2 Férfi Kölyök U13 2000m 1. helyezés Vidéki Bajnok.

Oravecz Panna, Fekete Botond, Márkus Zalán Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokságon 7. és 9. helyezést értek el.

Üveges Gábor: Kolonics György emlékverseny PC2 Férfi Kölyök U13 2000m 1. helyezés

Örökmozgó Kupa PC2 Vegyes Kölyök U13 2000m Magyar Bajnok.

Örökmozgó Kupa MSUP-Inf. Férfi Kölyök U13-U14 700m 1.helyezés

C2 Férfi Kölyök U13-U14 1000m 3.helyezés

Vidéki Bajnokság C1-NK1-K1 Kölyök U13-U14 3x200m vegyes váltó 3.helyezés

Csordás Tamás: Örökmozgó Kupa K1 Férfi Serdülő U15 2000m 10.helyezés

Csordás Csaba: Örökmozgó Kupa MK1 Férfi Gyermek U11 2000m 1.helyezés

Kökény Roland Kupa MK1 Férfi Gyermek U11 2000m 2.helyezés

Magyar Kupa Döntő MK4 Férfi Gyermek U10-U11 2000m 6.helyezés

Csordás Zsolt: Magyar Kupa Döntő C4 Vegyes Kölyök U13-U14 1000m 8.helyezés

Vajda Attila Regionális Kupa C2 Férfi Kölyök U13-U14 1000m 3.helyezés

Vajda Attila Regionális Kupa C1 Férfi Kölyök U13 2000m 7.helyezés

Örökmozgó Kupa PC2 Vegyes Kölyök U13 2000m 1.helyezés

Kolonics György emlékverseny PC2 Férfi Kölyök U13 2000m Magyar Bajnok.

Illés Viktória: Kökény Roland Kupa MK1 Női Kölyök U13 2000m 3.helyezés

Vidék Bajnokság C1-NK1-K1 Kölyök U13-U14 3x200m vegyes váltó 3.helyezés

Örökmozgó Kupa MK1 Női Kölyök U13 2000m 5.helyezés

Magyar Kupa Döntő MK4 Női Kölyök U13 2000m 7.helyezés

Oravecz Fanni: Örökmozgó Kupa MK1 Női Gyermek U10 2000m 4.helyezés

Simkó Dóra: Vidék Bajnokság MK1 Női Gyermek U12 4x200m váltó 6.helyezés

Vidék Bajnokság MK4 Női Gyermek U12 2000m  3.helyezés

Kolonics György emlékverseny MK4 Női Gyermek U12 2000m 4.helyezés

Tilaji Laura: Vidék Bajnokság MK1 Női Gyermek U12 4x200m váltó 6.helyezés

Vidék Bajnokság MK4 Női Gyermek U12 2000m  3.helyezés

Kolonics György emlékverseny MK4 Női Gyermek U12 2000m 4.helyezés

Pauska Csenge: Kolonics György emlékverseny MK4 Női Gyermek U12 2000m 4.helyezés

Vidék Bajnokság MK4 Női Gyermek U12 2000m  3.helyezés

Vidék Bajnokság MK4 Női Gyermek U12 4x200m váltó  6.helyezés

Pajtók Adél: Eszkimó- Indián játékok 7. helyezés

A gyerekek edzői: Tilki Barbara, Rajnai Tibor és Csabai Márk

 

GYÓGYTESTNEVELÉS BEIRATKOZÁS

GYÓGYTESTNEVELÉS  BEIRATKOZÁS

HELYE: NYÉKLÁDHÁZI KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA

 

IDŐPONT

2021 SZEPTEMBER 8. /szerda/ 15.00-17.00

 

BEIRATKOZÁSHOZ SZÜKSÉGES ADATOK:

  • LAKCÍM
  • TELEFONSZÁM
  • SZÜLETÉSI ADATOK
  • ANYA LEÁNYKORI NEVE
  • GONDVISELŐ NEVE
  • OKTATÁSI AZONOSÍTÓ ÉS TAJ SZÁM
  • ORVOSI PAPÍROK

  Kaczvinszkiné Szigetvári Adrienne

       gyógytestnevelő tanár