Sport kategória bejegyzései

Sulisárkányok

2017. szeptember 8-án került megrendezésre a XII. Tiszaújvárosi nyílt területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság.
Iskolánk egy csapattal, az  5-6. évfolyamosok korcsoportjában mérte össze tudását a több megyéből érkezett iskolák diákjaival.

Az selejtező futam időeredménye alapján, rögtön az első helyért szállhattunk ismét vízre.
Minimális különbséggel, a gyerekek minden erejüket, tudásukat beletéve, tisztességes csatában végül a másodikként végeztek.
Nekünk ez az ezüstérem csillog most a legfényesebben.
A felkészülés az első iskolai héten, 2 alkalommal történt a nyéki tavakon, melyért ezúton is köszönet a Vízi-Trapp Sport Egyesületnek és gyerekek szüleinek.

Büszkék vagyunk erre a fantasztikus eredményre, iskolánk tanulóira:

  1. Türk Boglárka, 5.b
  2. Vazsita Panna 5.b
  3. Kovács Tamás 6.a
  4. Pauska Dominik 6.a
  5. Hudi Vivien 6.b
  6. Kavasánszki Véda 6.b
  7. Vazsita Dalma 6.b
  8. Hatrágyi Péter 6.b
  9. Kakuk Levente 6.b
  10. Török Balázs 6.b
  11. Stefán Dávid 8.b (dobos)

Bóta Leon 5.b
Mezei Botond 5.b

Felkészítőjük: Kollonai Nikoletta tanárnő

Atlétika körzeti eredmények

Atlétika többpróba csapatverseny II.korcsoport 3. hely

Blahó Dorina, Csele Petra, Gelsei -Jaczkó Léna, Hudi Vivien, Kavasánszki Véda Virág, Pós Boglárka

Bodnár Norbert, Bóta Leon, Kakuk Levente, Kerékgyártó Dominik, Mezei Botond, Pauska Dominik 2.hely
Egyéniben: Pauska Dominik 3. hely

Atlétika többpróba csapatverseny II. korcsoport 2.hely

Babics Levente, Csele Milán, Hornyák Kristóf, Murányi Balázs, Török Balázs, Vígh Martin

Elekes Anna, Kovács Adrienn, Mátyás Katalin, Pajtók Lilla, Sági Lea, Visnyai Katalin   3.hely

Atlétika Váltófutás 4X100m 1.hely

Baga Dávid, Gál László, Szalóczy Krisztián, Farkas Kristóf

Kungler Kitti, Vass Petra, Pásztor Virág, Lengyel Martina             1.hely

Atlétika Váltófutás 4X600m 1.hely

Galuska Lilian, László Jáhel, Csele Bianka, Németh Klaudia

Atlétika Váltófutás 4X1000m 1. hely

Németh Máté, Krusniczky Arnold, Fízer Dávid, Jakab Levente

Atlétika Futás – 100m 1. hely Baga Dávid
Kungler Kitti  2. hely
Vass Petra       3. hely

Atlétika Futás – 600m 3. hely Babics Levente
Atlétika Súlylökés Leopold Kamilla 1. hely
Galuska Tamás 2.hely

Atlétika Távolugrás

Farkas Kristóf 1. hely
Kungler Kitti  1. hely
Pásztor Virág  3. hely

Atlétika megyei eredmények

Atlétika Váltófutás 4X100m 9. hely
Baga Dávid, Gál László, Szalóczy Krisztián, Farkas Kristóf
Kungler Kitti, Vass Petra, Pásztor Virág, Lengyel Martina             3. hely

Atlétika Váltófutás 4X600m 6. hely
Galuska Lilian, László Jáhel, Csele Bianka, Németh Klaudia
Atlétika Váltófutás 4X1000m 8. hely
Németh Máté, Krusniczky Arnold, Fízer Dávid, Jakab Levente
Atlétika Futás – 100m 4. hely Baga Dávid
Kungler Kitti  2. hely

Atlétika Súlylökés Leopold Kamilla 5. hely

Atlétika Távolugrás

Farkas Kristóf 3. hely

Atlétika magasugrás

Farkas Kristóf 4. hely
Lerch Tamara  2. hely

Atlétika országos eredmények/Székesfehérvár 2017.05.25./

Farkas Kristóf 10-13. hely
Felkészítő: Herman István
Felkészítő: a felső tagozaton testnevelést tanító pedagógusok

Kajak-kenu Országos Diákolimpia Szabadidő kategória 

Kakuk Levente MK-1 fiú U11 Szabadidős 500m 2. hely
Erdős Gyula   K-1 fiú U14 Szabadidős 500m 2. hely
Szabó Bence   10. hely
Felkészítő: egyesületi edző

SPORTEREDMÉNYEK:

Labdarúgás városkörnyéki döntők – megyei elődöntők:

  1. korcsoport lány vk./Nyékládháza/ 1. hely, megyei elődöntő 2. hely

Balázsi Laura, Burka Lilla Emese, Daróczi Dominika, Galuska Lilian, Markó Viktória, Németh Klaudia, Székely Panna, Szunyogh Nikoletta, Tajthy Rita Rebeka, Velner Vivien Zsófia

Felkészítő: Marján Miklós

  1. korcsoport /Bőcs/    2. hely

Almási Zsombor, Fedor Márton, Fejes Máté Csaba, Hegedûs Kristóf, Koren Tibor, Mihalik Zsombor, Posta Gyula, Redele Csongor, Szabó Mihály, Üveges Gábor

Felkészítő: Kujbus László

  1. korcsoport /Emőd/            2. hely

Bodnár Norbert, Bóta Leon, Csörsz Adrián, Ésik Máté, Jászkai Olivér, Kerékgyártó Dominik Alen, Kiss Máté, Mezei Botond, Molnár Marcell, Redele Nándor, Sohajda Szabolcs, Székely Gergő, Takács Levente, Vajda Dániel

Felkészítő: Marján Miklós

III. korcsoport /Felsőzsolca/  4. hely

Bodnár Norbert, Csele Milán, Hatrágyi Péter, Hornyák Kristóf Marcell, Jászkai Olivér, Koren Kálmán, Kovács Balázs, Kovács Tamás, Kungler Levente Szabolcs, Papp Zoltán Dominik, Pásztor Milán, Seres Márk, Sohajda Viktor, Terziev Péter, Török Balázs, Víg Martin Gábor

Felkészítő: Kujbus László

  1. korcsoport /Felsőzsolca/2. hely

Baga Dávid, Barna Ákos, Bodnár Dávid, Fízer Dávid, Hancsák Kornél, Hatrágyi Gábor, Hornyák Kristóf, Murányi Attila, Németh Máté, Szalóczi Krisztián

  1. korcsoport futsal vk.1. hely, megyei elődöntő 2. hely

Baga Dávid, Barna Ákos, Bodnár Dávid, Fízer Dávid, Hancsák Kornél, Hatrágyi Gábor, Hornyák Kristóf, Murányi Attila, Németh Máté, Szalóczi Krisztián

Felkészítő: Kujbus László

Atlétika versenyeredmények

Atlétika többpróba csapatverseny II.korcsoport

Blahó Dorina, Csele Petra, Gelsei -Jaczkó Léna, Hudi Vivien, Kavasánszki Véda Virág, Pós Boglárka
3.hely
Bodnár Norbert, Bóta Leon, Kakuk Levente, Kerékgyártó Dominik, Mezei Botond, Pauska Dominik
2.helyEgyéniben Pauska Dominik 3. hely

Atlétika többpróba csapatverseny II.korcsoport

Babics Levente, Csele Milán, Hornyák Kristóf, Murányi Balázs, Török Balázs, Vígh Martin
2.hely
Elekes Anna, Kovács Adrienn, Mátyás Katalin, Pajtók Lilla, Sági Lea, Visnyai Katalin
3.hely

Atlétika Váltófutás 4X100m
Baga Dávid, Gál László, Szalóczy Krisztián, Farkas Kristóf
1.hely
Kungler Kitti, Vass Petra, Pásztor Virág, Lengyel Martina
1.hely

Atlétika Váltófutás 4X600m
Galuska Lilian, László Jáhel, Csele Bianka, Németh Klaudia
1.hely

Atlétika Váltófutás 4X1000m
Németh Máté, Krusniczky Arnold, Fízer Dávid, Jakab Levente
1.hely

Atlétika Futás – 100m
Baga Dávid
1.hely
Kungler Kitti
2.hely
Vass Petra
3.hely

Atlétika Futás – 600m
Babics Levente
3.hely

Atlétika Súlylökés
Leopold Kamilla
1.hely
Galuska Tamás
2.hely

Atlétika Távolugrás
Farkas Kristóf
1.hely
Kungler Kitti
1.hely
Pásztor Virág
3.hely

Körzeti Úszó Diákolimpia

2017.február 9-én Körzeti Úszó Diákolimpián vettünk részt Szikszón, ahol az alábbi eredmények születtek.

Indulók között voltak:

Varga Zsófia 1.b osztály
Szabó Bence 3.b osztály
Bartha Szabolcs 4.a osztály
Gelsei-Jaczkó Léna 4.b osztály
Török Balázs 5.b osztály
Hornyák Kristóf 6.a osztály
Siska Panna 6.b osztály
Török Ádám 7.b osztály

Eredmények:

Szabó Bence :- I. korcsoport 50m hátúszás 2.helyezett, 50m gyorsúszás 3.helyezett
Bartha Szabolcs : II. korcsoport 50m hátúszás 3.helyezett, 50m gyorsúszás 4.helyezett
Gelsei-Jaczkó Léna: II. korcsoport 50m gyorsúszás 2.helyezett

Gelsei-Jaczkó Léna: II. korcsoport 50m mellúszás 1.helyezett- továbbjutott a megyei döntőbe!

Török Balázs: III. korcsoport 100m gyorsúszás 3.helyezett
Siska Panna: III. korcsoport 100m hátúszás 2.helyezett

Török Ádám: IV. korcsoport 100m gyorsúszás 2.helyezett- továbbjutott a megyei döntőbe!

                       IV korcsoport 100m mellúszás 1. helyezett- továbbjutott a megyei döntőbe!

MEGYEI EREDMÉNYEK:

Török Ádám: IV. korcsoport 100m mellúszás 9.hely!

                      IV. korcsoport 100m gyorsúszás 11. hely!

A versenyt Ózdon rendezték meg.

Gelsei-Jaczkó Léna: II. korcsoport 50m mellúszás 6. hely!

A versenyt Szerencsen rendezték meg.

Köszönöm mindenkinek a versenyzést és a kedves szülőknek a kísérést, szurkolást és a segítséget!

Gelsei-Jaczkó Csilla

A Kinder+Sport sorverseny országos középdöntője

A Kinder+Sport sorverseny országos középdöntőjében – Törökszentmiklóson- iskolánk csapata 4. helyezést ért el. Csapattagok: Molnár Marcell, Ésik Máté, Lupkovics Leona, Mosonyi Polett, Jászkai Olivér, Kerékgyártó Dominik, Csele Petra, Orliczki Melinda, Török Balázs, Kovács Tamás, Farkas Dorina, Murányi Franciska, Kavajecz Zsanett, Pásztor Botond, felkészítőik: Kujbus László, Mihalik Sándor, Szabó Péterkinder sport 160526

Matusek Réka sportlövő eredményei

  • 2016 január 23. MS. MELK verseny 1. hely.
  • 2016 január 26. MS. MELK Miskolc Város Kupa 1. hely.
  • 2016 március 19. MELK Bencze János Emlékverseny 1. hely.
  • 2016 március 26. MVSE Görgey Artúr emlékverseny 1. hely.
  • 2016 április 02. Általános és Középiskolások Országos Bajnoksága 2. hely.
  • 2016 április 16. Budapest Utánpótlás Kupa 3. hely.
  • 2016 április 30. Budapest Utánpótlás Kupa 3. hely.

Osztályfoci eredményei

Osztályfoci eredményei
(felső tagozat)

5-6. évfolyam

  1. b
  2. a
  3. b
  4. a

Legjobb játékosok:

Markó Márk (5.a)

Bodnár Dávid (6.a)

Török Ádám (6.b)

7-8. évfolyam

  1. a
  2. b
  3. c
  4. b
  5. a

Legjobb játékosok:

Koren András (8.a)

Baga Dávid (7.a)

Benusch Dániel (8.b)

A döntőt a vándorkupáért az 5.b és a 8.a osztály csapata játszotta. A mérkőzés a 8.a győzelmével ért véget.

Mérkőzésvezetők: Marján Miklós, Kujbus László