2021. október havi bejegyzések

Állatok világnapja

Az ÁLLATOK VILÁGNAPJÁ-t október 4-én  intézményünkben több rendezvénnyel ünnepeltük.

Az alsó tagozatosok  Ládházán állatsimogatáson vettek részt,  a felsősök a szünetekben biológiai kvízt oldottak meg, a napközisek délután terápiás Labradorokkal ismerkedtek.

TeSzedd

Tegyünk közösen a tisztább környezetért!

Iskolánk részt vesz a „TeSzedd, A tiszta Magyarországért” akcióban. A felső tagozat 2021. október 19-én, Nyékládháza területén gyűjt vegyes hulladékot. Az alsó tagozat harmadik és negyedik évfolyama az iskola területén 2021. október 22-én kapcsolódik be a programba.

Papírgyűjtés

Iskolánk papírgyűjtést szervez október 20-án és 21-én.
Október 20-án (szerdán) az alsós évfolyamok, október 21-én (csütörtökön) a felsős évfolyamok gyűjtenek.
A gyűjtés keretén belül várunk kartont és papírhulladékot (újság, szórólap, könyv stb.)
Szabó Flóra DÖK segítő pedagógus

Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság

 

Iskolánk tanulói 2021.09.22-én Miskolcon vettek részt a megyei atlétika csapatversenyen, ahol kiváló eredményeket értek el:

Távolugrás  megyei 3.hely

Mosonyi Polett, Farkas Réka, Ladamérszki Tamara, Fazekas Zsófia, Jászkai Amira

 

Súlylökés megyei 4.hely

Farkas Réka, Ladamérszki Tamara, Hajdú Panna, Illés Viktória, Lerch Dalm

 

Súlylökés megyei 5.hely

Molnár Marcell, Pogonyi Tibor, Sipos Bence, Üveges Gábor, Vajda Dániel

10×200 m váltófutás megyei 8.hely

Mosonyi Polett, Molnár Marcell, Farkas Réka, Marincsák Levente, Ladamérszki Tamara, Sipos Bence, Lerch Dalma, Fazekas Zsófia, Üveges Gábor, Pogonyi Tibor, Győri Péter

Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság

 

Iskolánk tanulói 2021.09.16-án Ongán vettek részt a városkörnyéki atlétika csapatversenyen, amelyen az alábbi eredményeket érték el:

 

 Súlylökés 1.hely

Molnár Marcell, Pogonyi Tibor, Sipos Bence, Üveges Gábor, Győri Péter

 Súlylökés 1.hely

Farkas Réka, Ladamérszki Tamara, Hajdú Panna, Illés Viktória, Lerch Dalma

Távolugrás 2.hely

Mosonyi Polett, Farkas Réka, Ladamérszki Tamara, Fazekas Zsófia, Jászkai Amira

10×200 m váltófutás 2.hely

Mosonyi Polett, Molnár Marcell, Farkas Réka, Marincsák Levente, Ladamérszki Tamara, Sipos Bence, Lerch Dalma, Jászkai Amira, Üveges Gábor, Pogonyi Tibor