Versenyeredmények kategória bejegyzései

Sulisárkányok

2017. szeptember 8-án került megrendezésre a XII. Tiszaújvárosi nyílt területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság.
Iskolánk egy csapattal, az  5-6. évfolyamosok korcsoportjában mérte össze tudását a több megyéből érkezett iskolák diákjaival.

Az selejtező futam időeredménye alapján, rögtön az első helyért szállhattunk ismét vízre.
Minimális különbséggel, a gyerekek minden erejüket, tudásukat beletéve, tisztességes csatában végül a másodikként végeztek.
Nekünk ez az ezüstérem csillog most a legfényesebben.
A felkészülés az első iskolai héten, 2 alkalommal történt a nyéki tavakon, melyért ezúton is köszönet a Vízi-Trapp Sport Egyesületnek és gyerekek szüleinek.

Büszkék vagyunk erre a fantasztikus eredményre, iskolánk tanulóira:

  1. Türk Boglárka, 5.b
  2. Vazsita Panna 5.b
  3. Kovács Tamás 6.a
  4. Pauska Dominik 6.a
  5. Hudi Vivien 6.b
  6. Kavasánszki Véda 6.b
  7. Vazsita Dalma 6.b
  8. Hatrágyi Péter 6.b
  9. Kakuk Levente 6.b
  10. Török Balázs 6.b
  11. Stefán Dávid 8.b (dobos)

Bóta Leon 5.b
Mezei Botond 5.b

Felkészítőjük: Kollonai Nikoletta tanárnő

Atlétika körzeti eredmények

Atlétika többpróba csapatverseny II.korcsoport 3. hely

Blahó Dorina, Csele Petra, Gelsei -Jaczkó Léna, Hudi Vivien, Kavasánszki Véda Virág, Pós Boglárka

Bodnár Norbert, Bóta Leon, Kakuk Levente, Kerékgyártó Dominik, Mezei Botond, Pauska Dominik 2.hely
Egyéniben: Pauska Dominik 3. hely

Atlétika többpróba csapatverseny II. korcsoport 2.hely

Babics Levente, Csele Milán, Hornyák Kristóf, Murányi Balázs, Török Balázs, Vígh Martin

Elekes Anna, Kovács Adrienn, Mátyás Katalin, Pajtók Lilla, Sági Lea, Visnyai Katalin   3.hely

Atlétika Váltófutás 4X100m 1.hely

Baga Dávid, Gál László, Szalóczy Krisztián, Farkas Kristóf

Kungler Kitti, Vass Petra, Pásztor Virág, Lengyel Martina             1.hely

Atlétika Váltófutás 4X600m 1.hely

Galuska Lilian, László Jáhel, Csele Bianka, Németh Klaudia

Atlétika Váltófutás 4X1000m 1. hely

Németh Máté, Krusniczky Arnold, Fízer Dávid, Jakab Levente

Atlétika Futás – 100m 1. hely Baga Dávid
Kungler Kitti  2. hely
Vass Petra       3. hely

Atlétika Futás – 600m 3. hely Babics Levente
Atlétika Súlylökés Leopold Kamilla 1. hely
Galuska Tamás 2.hely

Atlétika Távolugrás

Farkas Kristóf 1. hely
Kungler Kitti  1. hely
Pásztor Virág  3. hely

Atlétika megyei eredmények

Atlétika Váltófutás 4X100m 9. hely
Baga Dávid, Gál László, Szalóczy Krisztián, Farkas Kristóf
Kungler Kitti, Vass Petra, Pásztor Virág, Lengyel Martina             3. hely

Atlétika Váltófutás 4X600m 6. hely
Galuska Lilian, László Jáhel, Csele Bianka, Németh Klaudia
Atlétika Váltófutás 4X1000m 8. hely
Németh Máté, Krusniczky Arnold, Fízer Dávid, Jakab Levente
Atlétika Futás – 100m 4. hely Baga Dávid
Kungler Kitti  2. hely

Atlétika Súlylökés Leopold Kamilla 5. hely

Atlétika Távolugrás

Farkas Kristóf 3. hely

Atlétika magasugrás

Farkas Kristóf 4. hely
Lerch Tamara  2. hely

Atlétika országos eredmények/Székesfehérvár 2017.05.25./

Farkas Kristóf 10-13. hely
Felkészítő: Herman István
Felkészítő: a felső tagozaton testnevelést tanító pedagógusok

Kajak-kenu Országos Diákolimpia Szabadidő kategória 

Kakuk Levente MK-1 fiú U11 Szabadidős 500m 2. hely
Erdős Gyula   K-1 fiú U14 Szabadidős 500m 2. hely
Szabó Bence   10. hely
Felkészítő: egyesületi edző

SPORTEREDMÉNYEK:

Labdarúgás városkörnyéki döntők – megyei elődöntők:

  1. korcsoport lány vk./Nyékládháza/ 1. hely, megyei elődöntő 2. hely

Balázsi Laura, Burka Lilla Emese, Daróczi Dominika, Galuska Lilian, Markó Viktória, Németh Klaudia, Székely Panna, Szunyogh Nikoletta, Tajthy Rita Rebeka, Velner Vivien Zsófia

Felkészítő: Marján Miklós

  1. korcsoport /Bőcs/    2. hely

Almási Zsombor, Fedor Márton, Fejes Máté Csaba, Hegedûs Kristóf, Koren Tibor, Mihalik Zsombor, Posta Gyula, Redele Csongor, Szabó Mihály, Üveges Gábor

Felkészítő: Kujbus László

  1. korcsoport /Emőd/            2. hely

Bodnár Norbert, Bóta Leon, Csörsz Adrián, Ésik Máté, Jászkai Olivér, Kerékgyártó Dominik Alen, Kiss Máté, Mezei Botond, Molnár Marcell, Redele Nándor, Sohajda Szabolcs, Székely Gergő, Takács Levente, Vajda Dániel

Felkészítő: Marján Miklós

III. korcsoport /Felsőzsolca/  4. hely

Bodnár Norbert, Csele Milán, Hatrágyi Péter, Hornyák Kristóf Marcell, Jászkai Olivér, Koren Kálmán, Kovács Balázs, Kovács Tamás, Kungler Levente Szabolcs, Papp Zoltán Dominik, Pásztor Milán, Seres Márk, Sohajda Viktor, Terziev Péter, Török Balázs, Víg Martin Gábor

Felkészítő: Kujbus László

  1. korcsoport /Felsőzsolca/2. hely

Baga Dávid, Barna Ákos, Bodnár Dávid, Fízer Dávid, Hancsák Kornél, Hatrágyi Gábor, Hornyák Kristóf, Murányi Attila, Németh Máté, Szalóczi Krisztián

  1. korcsoport futsal vk.1. hely, megyei elődöntő 2. hely

Baga Dávid, Barna Ákos, Bodnár Dávid, Fízer Dávid, Hancsák Kornél, Hatrágyi Gábor, Hornyák Kristóf, Murányi Attila, Németh Máté, Szalóczi Krisztián

Felkészítő: Kujbus László

1. XX. Alföldi Országos Számítástechnika Verseny 2017.

1. XX. Alföldi Országos Számítástechnika Verseny 2017. 7-8. évfolyamos kategóriában:
   Résztvevő tanulók: 7. b Nagy Viktória
                                           Török Ádám
                                           7.a  Pozsgai Gergely
                                           Tóth Noémi Vivien
                                           Pásztor Virág
                                           8. c. Galuska Tamás Péter 18. helyezett
Felkészítő tanár: M. Z. Anita
Ugyanezen a versenyen 7. b osztályból Csapó Alex Patrik is részt vett .
Felkészítő tanár: Lázárné K. Anita
2. Szabadfogású számítógép versenyen szintén részt vett Csapó Alex Patrik (országos programozó verseny).                                                                Felkészítő tanár :Lázárné K. Anita
3. Hodászi Szövetkezett Által meghirdetett receptversenyen 1. helyezést ért el Szurkos Anna 5. b osztályos tanuló (5000 Ft-ot nyert, az iskola pedig 20.000 Ft.-ot).
Felkészítő tanár :Lázárné K. Anita

BENDEGÚZ AKADÉMIA – TUDÁSBAJNOKSÁG – MEGYEI DÖNTŐ EREDMÉNYEI

Varga Zsófia Médea 1. b – anyanyelv 3. helyezés, környezetismeret 4. helyezés, matematika 8. helyezés
Koba Bianka 2. b – környezetismeret 9. helyezés
Paksy-Szabó Győző 2. a – matematika 11. helyezés
Havris Bence Zsolt 3. a – anyanyelv 25. helyezés, környezetismeret 15. helyezés, matematika 49. helyezés
Jászkai Olivér 4. a – matematika 23. helyezés
Sereg József 4. b – anyanyelv 21. helyezés, matematika 19. helyezés
Lerch Csenge 5. a – irodalom 1. helyezés – országos döntőbe jutott.
Spitzmüller Viktória 7. b – matematika 5. helyezés
Erdős Gyula 8. a – matematika 3. helyezés, történelem 1. helyezés
Lerch Boglárka 8. a – történelem 3. helyezés
Takács Anna 8. a – biológia 2. helyezés, történelem 4. helyezés

Atlétika versenyeredmények

Atlétika többpróba csapatverseny II.korcsoport

Blahó Dorina, Csele Petra, Gelsei -Jaczkó Léna, Hudi Vivien, Kavasánszki Véda Virág, Pós Boglárka
3.hely
Bodnár Norbert, Bóta Leon, Kakuk Levente, Kerékgyártó Dominik, Mezei Botond, Pauska Dominik
2.helyEgyéniben Pauska Dominik 3. hely

Atlétika többpróba csapatverseny II.korcsoport

Babics Levente, Csele Milán, Hornyák Kristóf, Murányi Balázs, Török Balázs, Vígh Martin
2.hely
Elekes Anna, Kovács Adrienn, Mátyás Katalin, Pajtók Lilla, Sági Lea, Visnyai Katalin
3.hely

Atlétika Váltófutás 4X100m
Baga Dávid, Gál László, Szalóczy Krisztián, Farkas Kristóf
1.hely
Kungler Kitti, Vass Petra, Pásztor Virág, Lengyel Martina
1.hely

Atlétika Váltófutás 4X600m
Galuska Lilian, László Jáhel, Csele Bianka, Németh Klaudia
1.hely

Atlétika Váltófutás 4X1000m
Németh Máté, Krusniczky Arnold, Fízer Dávid, Jakab Levente
1.hely

Atlétika Futás – 100m
Baga Dávid
1.hely
Kungler Kitti
2.hely
Vass Petra
3.hely

Atlétika Futás – 600m
Babics Levente
3.hely

Atlétika Súlylökés
Leopold Kamilla
1.hely
Galuska Tamás
2.hely

Atlétika Távolugrás
Farkas Kristóf
1.hely
Kungler Kitti
1.hely
Pásztor Virág
3.hely

Bendegúz Tudásbajnokság megyei fordulója

A Bendegúz Akadémia által rendezett internetes tanulmányi verseny megyei fordulójában az alábbi eredményeket érték el iskolánk felső tagozatos tanulói:

Irodalom

Lerch Csenge (5.a)     I. helyezés és az országos döntőbe jutott

Történelem

Erdös Gyula (8.a)       I. helyezés
Lerch Boglárka (8.a) III. helyezés
Takács Anna (8.a)      IV. helyezés

Biológia

Takács Anna (8.a)      II. helyezés

Matematika

Erdös Gyula (8.a)       III. helyezés
Spitzmüller Viktória (7.b)      V. helyezés