2016. május hónap bejegyzései
Tanévzárás
A tanévzáró időpontja: 2016. június 24. 17 óra
Ballagók
8.a – osztályfőnök: Tóth Balázs
- Barati Gergő
- Bereczki Ádám Róbert
- Borbély Botond
- Budai Alexandra
- Ducsai Ádám
- Dukát Krisztofer
- Jakab Anna
- Kállai Zsuzsanna Veronika
- Koren András
- Koren László
- Kormos Erik Zsolt
- Krajnyák Dávid
- Matuscsák Laura
- Mádai Boglárka
- Orliczki Adrienn
- Répási Adél
- Spisák Evelin
- Szalai Violeta
- Szlatinszky Dániel
- Tajthy Tamara Eszter
- Terziev Dorottya
- Tóth Anna Klára
- Vasvenszki Csenge Réka
8.b – osztályfőnök: Szabó Péter
- Bárdi Gábor
- Barna Adrián
- Benusch Dániel
- Bodnár László
- Budaházi Panna
- Csele Bernadett
- Csizmarik Viktória
- Daragó Gábor
- Ferenczi Ivett
- Gyovai Vivien
- Halász Fábián
- Kerekes Krisztofer
- Kovács Nikolett
- Laczai Balázs
- Lapcon-Szaniszló Ferenc
- Matusek Réka
- Monoki Mária
- Nagy Máté
- Pacsa Martin
- Striteczky István Márk
- Szedlák Szabina
- Szilágyi Elizabet
- Török Marcell
Matusek Réka sportlövő eredményei
- 2016 január 23. MS. MELK verseny 1. hely.
- 2016 január 26. MS. MELK Miskolc Város Kupa 1. hely.
- 2016 március 19. MELK Bencze János Emlékverseny 1. hely.
- 2016 március 26. MVSE Görgey Artúr emlékverseny 1. hely.
- 2016 április 02. Általános és Középiskolások Országos Bajnoksága 2. hely.
- 2016 április 16. Budapest Utánpótlás Kupa 3. hely.
- 2016 április 30. Budapest Utánpótlás Kupa 3. hely.
Regionális Vasutas Gyermekdal Találkozó
Arany minősítés:
- Magyar Gréta 2.a
- Galuska Lilian
Ezüst minősítés:
- Szabó Gréta 3.a
- Benedek Eszter 5.a
- Mészáros Veronika 5.b
- Csapó Alex 6.b
- Lerch Boglárka 7.a
Bronz minősítés: Fekete Szabolcs 3.a
Felkészítő: Berecki Zita
Megyei angolverseny
- évfolyam: Varga Olivér (6.a) I. helyezés
- évfolyam: Ládi Dóra (7.c) II. helyezés Felkészítő: Varga Anita
- évfolyam: Matusek Réka (8.b) IX. helyezés Felkészítő: Kiss Józsa Aliz
Bendegúz Tudásbajnokság megyei eredményei
természetismeret
Csapó Alex 6.b arany fokozat és ezzel bejutott az országos döntőbe
biológia
Halász Fábián 8.b arany fokozat és ezzel bejutott az országos döntőbe
történelem
Halász Fábián 8.b arany fokozat és ezzel bejutott az országos döntőbe
Nagy Viktória 6.b bronz fokozat
Erdös Gyula 7.a bronz fokozat
Lerch Boglárka 7.a 4. hely
irodalom
Erdös Gyula 7.a ezüst fokozat
anyanyelv
Halász Fábián 8.b bronz fokozat
matematika
Erdös Gyula 7.a bronz fokozat
Szalados Péter 7.b 7. hely
Spitzmüller Viktória 6.b 9. hely
Osztályfoci eredményei
Osztályfoci eredményei
(felső tagozat)
5-6. évfolyam
- b
- a
- b
- a
Legjobb játékosok:
Markó Márk (5.a)
Bodnár Dávid (6.a)
Török Ádám (6.b)
7-8. évfolyam
- a
- b
- c
- b
- a
Legjobb játékosok:
Koren András (8.a)
Baga Dávid (7.a)
Benusch Dániel (8.b)
A döntőt a vándorkupáért az 5.b és a 8.a osztály csapata játszotta. A mérkőzés a 8.a győzelmével ért véget.
Mérkőzésvezetők: Marján Miklós, Kujbus László