2016. május havi bejegyzések

A Kinder+Sport sorverseny országos középdöntője

A Kinder+Sport sorverseny országos középdöntőjében – Törökszentmiklóson- iskolánk csapata 4. helyezést ért el. Csapattagok: Molnár Marcell, Ésik Máté, Lupkovics Leona, Mosonyi Polett, Jászkai Olivér, Kerékgyártó Dominik, Csele Petra, Orliczki Melinda, Török Balázs, Kovács Tamás, Farkas Dorina, Murányi Franciska, Kavajecz Zsanett, Pásztor Botond, felkészítőik: Kujbus László, Mihalik Sándor, Szabó Péterkinder sport 160526

Ballagók

A ballagás időpontja: 2016. június 18. 10 óra

8.a – osztályfőnök: Tóth Balázs

  • Barati Gergő
  • Bereczki Ádám Róbert
  • Borbély Botond
  • Budai Alexandra
  • Ducsai Ádám
  • Dukát Krisztofer
  • Jakab Anna
  • Kállai Zsuzsanna Veronika
  • Koren András
  • Koren László
  • Kormos Erik Zsolt
  • Krajnyák Dávid
  • Matuscsák Laura
  • Mádai Boglárka
  • Orliczki Adrienn
  • Répási Adél
  • Spisák Evelin
  • Szalai Violeta
  • Szlatinszky Dániel
  • Tajthy Tamara Eszter
  • Terziev Dorottya
  • Tóth Anna Klára
  • Vasvenszki Csenge Réka

8.b – osztályfőnök: Szabó Péter

  • Bárdi Gábor
  • Barna Adrián
  • Benusch Dániel
  • Bodnár László
  • Budaházi Panna
  • Csele Bernadett
  • Csizmarik Viktória
  • Daragó Gábor
  • Ferenczi Ivett
  • Gyovai Vivien
  • Halász Fábián
  • Kerekes Krisztofer
  • Kovács Nikolett
  • Laczai Balázs
  • Lapcon-Szaniszló Ferenc
  • Matusek Réka
  • Monoki Mária
  • Nagy Máté
  • Pacsa Martin
  • Striteczky István Márk
  • Szedlák Szabina
  • Szilágyi Elizabet
  • Török Marcell

Matusek Réka sportlövő eredményei

  • 2016 január 23. MS. MELK verseny 1. hely.
  • 2016 január 26. MS. MELK Miskolc Város Kupa 1. hely.
  • 2016 március 19. MELK Bencze János Emlékverseny 1. hely.
  • 2016 március 26. MVSE Görgey Artúr emlékverseny 1. hely.
  • 2016 április 02. Általános és Középiskolások Országos Bajnoksága 2. hely.
  • 2016 április 16. Budapest Utánpótlás Kupa 3. hely.
  • 2016 április 30. Budapest Utánpótlás Kupa 3. hely.

Megyei angolverseny

Az Avastetői Általános Iskolában rendezett megyei szintű angol nyelvi tesztmegoldó versenyen iskolánk tanulói az alábbi helyezéseket érték el:

  1. évfolyam: Varga Olivér (6.a)      I. helyezés
  2. évfolyam: Ládi Dóra (7.c)           II.  helyezés               Felkészítő: Varga Anita
  3. évfolyam: Matusek Réka (8.b)        IX. helyezés        Felkészítő: Kiss Józsa Aliz

Bendegúz Tudásbajnokság megyei eredményei

A Bendegúz Akadémia által rendezett internetes tanulmányi verseny megyei fordulójában az alábbi eredményeket érték el iskolánk tanulói:

természetismeret

Csapó Alex 6.b          arany fokozat és ezzel bejutott az országos döntőbe
biológia

Halász Fábián 8.b       arany fokozat és ezzel bejutott az országos döntőbe

 

történelem

Halász Fábián 8.b      arany fokozat és ezzel bejutott az országos döntőbe
Nagy Viktória 6.b      bronz fokozat

Erdös Gyula 7.a         bronz fokozat

Lerch Boglárka 7.a     4. hely
irodalom

Erdös Gyula 7.a         ezüst fokozat

 

anyanyelv

Halász Fábián 8.b      bronz fokozat
matematika

Erdös Gyula 7.a         bronz fokozat

Szalados Péter 7.b      7. hely
Spitzmüller Viktória 6.b 9. hely

Osztályfoci eredményei

Osztályfoci eredményei
(felső tagozat)

5-6. évfolyam

  1. b
  2. a
  3. b
  4. a

Legjobb játékosok:

Markó Márk (5.a)

Bodnár Dávid (6.a)

Török Ádám (6.b)

7-8. évfolyam

  1. a
  2. b
  3. c
  4. b
  5. a

Legjobb játékosok:

Koren András (8.a)

Baga Dávid (7.a)

Benusch Dániel (8.b)

A döntőt a vándorkupáért az 5.b és a 8.a osztály csapata játszotta. A mérkőzés a 8.a győzelmével ért véget.

Mérkőzésvezetők: Marján Miklós, Kujbus László