2019. június havi bejegyzések

Alsós Versenyeredmények

Bendegúz levelezős verseny
Matematika:
Szabó Attila 3. a VIII. hely
Fazekas Máté András 4. b III. hely

Irodalom, szövegértés
Sándor Mátyás 3. b III. hely
Varga Zsófia Médea 3. b X. hely

Környezetismeret
Sándor Mátyás 3. b VI. hely

Mályi Alapműveleti Matematika verseny
Fazekas Máté András 4. b I.hely ( Felkészítő: Horváthné Gurszki Ágnes)
Áron Bence 4. a II. hely (Felkészítő: Molnárné Gál Erika)
Paksy-Szabó Győző 4. a IV. hely (Felkészítő: Molnárné Gál Erika)

Láss, ne csak nézz! Mese-rajzpályázat a biztonságos közlekedésről
Mese-rajzpályázat különdíját nyerték iskolánk részére/egy 250 000 Ft-os
utazást
Fazekas Máté András 4. b
Csizmarik Gerda 3. a
Jenei Dalma 3. a
Felkészítő: Kocsis Erika

A Debreceni Nagyerdő meseíró pályázatán az „Erdő dala” címmel:
Csizmarik Gerda 3. a IV. hely
Szabó Emma Zoé 2. a Különdíjban részesült.
Felkészítő: Kocsis Erika

Területi rajzverseny
Kulik Emma 2. a I. hely
Ávéd Jázmin Nina 4. a II. hely
Ádám Réka 4. a III. hely

Alsó tagozatos házi verseny –dalosverseny eredményei
I-II. évfolyamosok:
1. helyezett: Majoros Máté 1. a és Szabó Emma Zoé 2. a
2. helyezett: Kovács Jázmin 2. b
3. helyezett: Alföldi Szabolcs 2. a
Különdíj: Páll Dorka 1. a

III-IV. évfolyamosok:
1. helyezett: Dendők Dalma 3. b
2. helyezett: Ádám Réka 4. a és Hortobágyi Róza 3. b
3. helyezett: Koba Bianka 4. b és Timkó Dávid 3. a
Különdíj: Bors Bence 3. b és Fazekas Máté 4. b

HEBE Szolgáltató és Kiadó Kft. Tavaszi országos háromfordulós
olvasóverseny
3-6. osztályos kategória
Mihalik Zsombor Ede, Fazekas Máté András, Fejes Máté Csaba csapata 14.helyezés
Kiss-Kovács Luca, Tilaji Laura, Czakó Kendra csapata 17. helyezés
Felkészítő: Horváthné Gurszki Ágnes

Atlétika többpróba

Az egyéni és váltó körzeti versenyeket Ongán, a megyei versenyeket Miskolcon rendezték.

Atlétika Többpróba II.korcsoport fiú                                                                       körzeti 1.hely

                                                                                                                                               megyei 12.hely

Balogh Ádám Hunor,Győri Péter, Kanyuk Márk, Mihalik Zsombor, Pásztor Botond, Szabó Mihály

Atlétika Többpróba II.korcsoport lány                                                                     körzeti 1.hely

                                                                                                                                                  megyei 7.hely

Jászkai Amira, Körhegyi Sára, Ladamérszki Tamara, Lupkovics Leona, Pajtók Anna, Szalánczi Ketrin

Atlétika Többpróba III.korcsoport fiú                                                                      körzeti 4.hely

Bóta Leon, Mezei Botond, Molnár Marcell, Redele Nándor, Vajda Dániel

Atlétika Többpróba II.korcsoport lány                                                                     körzeti 3.hely

Csele Petra, Gáll Emese, Mosonyi Polett, Orliczki Melinda, Supák Sára, Szabó Gréta, Gáll Emese

Atlétika Többpróba IV.korcsoport fiú                                                                     körzeti 4.hely

Csele Milán, Murányi Balázs, Pogonyi Tamás, Seres Márk, Soltész István

Atlétika Többpróba IV.korcsoport lány                                                                   körzeti 1.hely

                                                                                                                                                megyei 7.hely

Benedek Eszter, Lupkovics Leila, Sági Lea, Székely Dóra, Tóth Liliána, Visnyai Katalin

Egyéni és váltó eredmények:

4X600 m váltófutás                                                                                                 körzeti.2 hely

                                                                                                                                            megyei 3.hely

Sági Lea, Székely Dóra, Tóth Liliána, Lupkovics Leila, Benedek Eszter

 

300 m                                                                                                                           körzeti 1. hely

                                                                                                                                        megyei 2.hely

Lupkovics Leila

Kislabdahajítás                                                                                                       körzeti 1.hely

                                                                                                                                           megyei 2.hely

Labanc Dávid

 

60 m                                                                                                                                 körzeti 1.hely

                                                                                                                                             megyei 7.hely

Magasugrás III.korcsoport                                                                                   megyei 5. hely

Mosonyi Polett

 

600 m                                                                                                                        körzeti 1.hely

                                                                                                                                  megyei 6.hely

Hudi Vivien

 

Magasugrás IV.korcsoport                                                                                       megyei 7.hely

Pajtók Lilla

 

100 m síkfutás                                                                                                                 körzeti 1.hely

                                                                                                                                                megyei 9.hely

Murányi Balázs

 

4X100 m váltófutás                                                                                                  körzeti 2.hely

                                                                                   eredmény alapján megyei 7.hely

Mosonyi Polett, Szabó Gréta, Orliczki Melinda, Blahó Dorina

 

4X100m váltófutás                                                                                                   körzeti 2.hely

Kakuk Levente, Bóta Leon, Molnár Marcell, Pauska Dominik

 

100m                                                                                                                         körzeti 3.hely

Távolugrás                                                                                                                körzeti 3.hely

Krusnyiczki Nikoletta

 

1500 m                                                                                                                      körzeti 2.hely

Pásztor Milán

 

600 m                                                                                                                        körzeti 2.hely

Pauska Dominik

 

Súlylökés                                                                                                                  körzeti 4-5.hely

 Velner Vivien, Juhász Zsanett

 

Felkészítők: a testnevelést tanító kollégák.

Énekes versenyeredmények

Vasutas Gyermekdal Találkozó

Ezüst minősítés: Oravecz Fanni, Oravecz Panna, Jenei Dalma Jázmin, Dendők Dalma, Elekes Dóra

Arany minősítés: Magyar Gréta, Kerekes Dorina Petra

“Dunán innen, Tiszán túl” Kárpát-medencei népművészeti tehetségkutató verseny

Gönczi Zsófia bronz minősítés

Kék-Duna Euromusic Nemzetközi Énekverseny

Kerekes Dorina Petra VI. helyezés pop kategória 10-13 éves korosztály

                                               V.helyezés musical kategória 10-13 éves korosztály