2019. május havi bejegyzések

Énekes Versenyeredmények

Jubileumi Vidéki Zenészpalánták koncertje Sajólád

Gönczi Zsófia kiemelt dicséret

Gyöngyvirág Tankerületi Népdaléneklési Verseny Miskolc

Dendők Zsófia ezüst minősítés
Gönczi Zsófia kiemelt arany minősítés

Hangok Varázsa Tehetségkutató Verseny

Dendők Dalma 1.hely és négy különdíj 6-9 év musical kategória
Kerekes Dorina Petra 1.hely és két különdíj 10-14 év pop kategória

Népdaléneklési Verseny Felsőzsolca

Dendők Dalma 1.hely alsó tagozatos egyéni kategória
Magyar Gréta 2.hely felső tagozatos egyéni kategória
Gönczi Zsófia 1.hely felső tagozatos egyéni kategória

Nyékládházi Leánykák: Dendők Dalma, Fazekas Zsófia Mária, Hortobágyi Róza, Majoros Anna, Szécsényi Viola Zsófia, Varga Zsófia Médea 1.hely alsó tagozatos csoportos kategóriában

Felkészítő: Berecki Zita

 

Hangszeres versenyeredmények

Jubileumi Vidéki Zenészpalánták koncertje Sajólád

Dendők Balázs harsona dicséret
Felkészítő: Szilágyi Csaba

Regionális Hangszeres Verseny Sátoraljaújhely

Koba Bianka fuvola 1.korcsoport 1.helyezett
Felkészítő: Krajnik Tiborné Móri Marianna

Parsee Milan Cyrus klarinét 1.korcsoport 1.helyezett
Timkó Dávid klarinét 1.korcsoport 2.helyezett
Szabó Sára klarinét 2.korcsoport 2.helyezett
Felkészítő: Felvidéki Anna

Regionális Klarinét és Szaxofon verseny Dédestapolcsány

Parsee Milan Cyrus klarinét 1.korcsoport 2.helyezett
Felkészítő: Felvidéki Anna
Korrepetítorok: Vincze Gabriella és Székely Ágoston Ildikó

Csengettyűs Találkozó Parasznya

Campanella Csengettyű Együttes: Dendők Dalma, Fazekas Zsófia Mária, Hortobágyi Róza, Majoros Anna, Szécsényi Viola Szófia, Varga Zsófia Médea, Komoróczki Liliána, Koba Bianka
Felkészítő: Vincze Gabriella

Atlétika Verseny

2019.április 15-én II. Korcsoportban Atlétika Többpróba Körzeti Diákolimpián vettünk részt Ongán,
ahol mindkét csapatunk I.helyezést ért el!
Egyéniben: Ladamérszki Tamara 5.c II.helyezett
Körhegyi Sára Kíra 5.b III.helyezett
Szabó Mihály 5.b III.helyezett lett.
Csapat Tagjai:
Lányok: Körhegyi Sára Kíra, Pajtók Anna, Ladamérszki Tamara, Szalánczi Ketrin, Lupkovics Leona,
Jászkai Amira– Megyei versenyen 7.helyezést értek el.
Fiúk: Kanyuk Márk, Győri Péter, Balogh Ádám Hunor, Mihalik Zsombor, Szabó Mihály, Pásztor Botond
Megyei versenyen:12.helyezést értek el!
GRATULÁLUNK!
Felkészítők: Alsós-felsős testnevelők

Karate verseny

Szabó Mihály Vince 5. b osztályos tanuló a Szkítia Harcművészeti Egyesület – Mályi sportolójaként  az alábbi eredményt érte el Kumite (küzdelem) versenyszámban a 2019 tavaszi versenyszezonban:

Versenyző Iskola Adamantim-Sajó kupa 2019, Szírmabesenyő NYÍLT SHITO ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, Budapest Utánpótlás Verseny Budapest
Szabó Mihály Vince Nyékládháza Arany Bronz Bronz
FelkészítőjükTóth Tamás 2. dan, Dobai Péter 3. dan