Zongorista diákok
Jenei Dalma Jázmin 3.hely “Homokvihar”
Bodnár Bence 2.hely “Vízcsobogás”
Bóna Benedek 1.hely “Tündér Cica”
Juhász Lili 1.hely “Erdei Séta”
A döntőben a kis zeneszerzők előadták a saját műveiket.
Felkészítő: Berecki Zita
Zongorista diákok
Jenei Dalma Jázmin 3.hely “Homokvihar”
Bodnár Bence 2.hely “Vízcsobogás”
Bóna Benedek 1.hely “Tündér Cica”
Juhász Lili 1.hely “Erdei Séta”
A döntőben a kis zeneszerzők előadták a saját műveiket.
Felkészítő: Berecki Zita
Jubileumi Vidéki Zenészpalánták koncertje Sajólád
Gönczi Zsófia kiemelt dicséret
Gyöngyvirág Tankerületi Népdaléneklési Verseny Miskolc
Dendők Zsófia ezüst minősítés
Gönczi Zsófia kiemelt arany minősítés
Hangok Varázsa Tehetségkutató Verseny
Dendők Dalma 1.hely és négy különdíj 6-9 év musical kategória
Kerekes Dorina Petra 1.hely és két különdíj 10-14 év pop kategória
Népdaléneklési Verseny Felsőzsolca
Dendők Dalma 1.hely alsó tagozatos egyéni kategória
Magyar Gréta 2.hely felső tagozatos egyéni kategória
Gönczi Zsófia 1.hely felső tagozatos egyéni kategória
Nyékládházi Leánykák: Dendők Dalma, Fazekas Zsófia Mária, Hortobágyi Róza, Majoros Anna, Szécsényi Viola Zsófia, Varga Zsófia Médea 1.hely alsó tagozatos csoportos kategóriában
Felkészítő: Berecki Zita
Jubileumi Vidéki Zenészpalánták koncertje Sajólád
Dendők Balázs harsona dicséret
Felkészítő: Szilágyi Csaba
Regionális Hangszeres Verseny Sátoraljaújhely
Koba Bianka fuvola 1.korcsoport 1.helyezett
Felkészítő: Krajnik Tiborné Móri Marianna
Parsee Milan Cyrus klarinét 1.korcsoport 1.helyezett
Timkó Dávid klarinét 1.korcsoport 2.helyezett
Szabó Sára klarinét 2.korcsoport 2.helyezett
Felkészítő: Felvidéki Anna
Regionális Klarinét és Szaxofon verseny Dédestapolcsány
Parsee Milan Cyrus klarinét 1.korcsoport 2.helyezett
Felkészítő: Felvidéki Anna
Korrepetítorok: Vincze Gabriella és Székely Ágoston Ildikó
Csengettyűs Találkozó Parasznya
Campanella Csengettyű Együttes: Dendők Dalma, Fazekas Zsófia Mária, Hortobágyi Róza, Majoros Anna, Szécsényi Viola Szófia, Varga Zsófia Médea, Komoróczki Liliána, Koba Bianka
Felkészítő: Vincze Gabriella
2019.április 15-én II. Korcsoportban Atlétika Többpróba Körzeti Diákolimpián vettünk részt Ongán,
ahol mindkét csapatunk I.helyezést ért el!
Egyéniben: Ladamérszki Tamara 5.c II.helyezett
Körhegyi Sára Kíra 5.b III.helyezett
Szabó Mihály 5.b III.helyezett lett.
Csapat Tagjai:
Lányok: Körhegyi Sára Kíra, Pajtók Anna, Ladamérszki Tamara, Szalánczi Ketrin, Lupkovics Leona,
Jászkai Amira– Megyei versenyen 7.helyezést értek el.
Fiúk: Kanyuk Márk, Győri Péter, Balogh Ádám Hunor, Mihalik Zsombor, Szabó Mihály, Pásztor Botond
Megyei versenyen:12.helyezést értek el!
GRATULÁLUNK!
Felkészítők: Alsós-felsős testnevelők
Szabó Mihály Vince 5. b osztályos tanuló a Szkítia Harcművészeti Egyesület – Mályi sportolójaként az alábbi eredményt érte el Kumite (küzdelem) versenyszámban a 2019 tavaszi versenyszezonban:
Versenyző | Iskola | Adamantim-Sajó kupa 2019, Szírmabesenyő | NYÍLT SHITO ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, Budapest | Utánpótlás Verseny Budapest |
Szabó Mihály Vince | Nyékládháza | Arany | Bronz | Bronz |
Felkészítőjük: Tóth Tamás 2. dan, | Dobai Péter 3. dan |
HAT-18-01-0154