Tanulmányi kategória bejegyzései

Matek Versenyek

Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló:
5. évfolyam:
Lázár Anita Zsófia 28. helyezés
Kiss Máté 72. helyezés
(Összesen 233 tanuló vett részt 5. évfolyamon a versenyen)
6. évfolyam:
Óriás Péter Bátor 73. helyezés
Sereg József 95. helyezés
(Összesen 192 tanuló volt)
8. évfolyam:
Markó Márk 59. helyezés
Makrányi Laura 65. helyezés
(102 tanulóból)
Alapműveleti matematika verseny megyei forduló (Mályi)
5.évfolyam
                   Kiss Máté 1.hely
  Barsi Kira Jázmin 3.hely
  Lázár Zsófia 5.hely7.évfolyam

                    Csizi Jázmin 2.hely

                   Farkas Dorina Petra 7. hely

Alapműveleti matematika verseny országos döntő (Marcali)

Kiss Máté 13.hely
Felkészítő: Gálné Lipusz Bernadett

Alsós Versenyeredmények

Bendegúz levelezős verseny
Matematika:
Szabó Attila 3. a VIII. hely
Fazekas Máté András 4. b III. hely

Irodalom, szövegértés
Sándor Mátyás 3. b III. hely
Varga Zsófia Médea 3. b X. hely

Környezetismeret
Sándor Mátyás 3. b VI. hely

Mályi Alapműveleti Matematika verseny
Fazekas Máté András 4. b I.hely ( Felkészítő: Horváthné Gurszki Ágnes)
Áron Bence 4. a II. hely (Felkészítő: Molnárné Gál Erika)
Paksy-Szabó Győző 4. a IV. hely (Felkészítő: Molnárné Gál Erika)

Láss, ne csak nézz! Mese-rajzpályázat a biztonságos közlekedésről
Mese-rajzpályázat különdíját nyerték iskolánk részére/egy 250 000 Ft-os
utazást
Fazekas Máté András 4. b
Csizmarik Gerda 3. a
Jenei Dalma 3. a
Felkészítő: Kocsis Erika

A Debreceni Nagyerdő meseíró pályázatán az „Erdő dala” címmel:
Csizmarik Gerda 3. a IV. hely
Szabó Emma Zoé 2. a Különdíjban részesült.
Felkészítő: Kocsis Erika

Területi rajzverseny
Kulik Emma 2. a I. hely
Ávéd Jázmin Nina 4. a II. hely
Ádám Réka 4. a III. hely

Alsó tagozatos házi verseny –dalosverseny eredményei
I-II. évfolyamosok:
1. helyezett: Majoros Máté 1. a és Szabó Emma Zoé 2. a
2. helyezett: Kovács Jázmin 2. b
3. helyezett: Alföldi Szabolcs 2. a
Különdíj: Páll Dorka 1. a

III-IV. évfolyamosok:
1. helyezett: Dendők Dalma 3. b
2. helyezett: Ádám Réka 4. a és Hortobágyi Róza 3. b
3. helyezett: Koba Bianka 4. b és Timkó Dávid 3. a
Különdíj: Bors Bence 3. b és Fazekas Máté 4. b

HEBE Szolgáltató és Kiadó Kft. Tavaszi országos háromfordulós
olvasóverseny
3-6. osztályos kategória
Mihalik Zsombor Ede, Fazekas Máté András, Fejes Máté Csaba csapata 14.helyezés
Kiss-Kovács Luca, Tilaji Laura, Czakó Kendra csapata 17. helyezés
Felkészítő: Horváthné Gurszki Ágnes

Énekes versenyeredmények

Vasutas Gyermekdal Találkozó

Ezüst minősítés: Oravecz Fanni, Oravecz Panna, Jenei Dalma Jázmin, Dendők Dalma, Elekes Dóra

Arany minősítés: Magyar Gréta, Kerekes Dorina Petra

“Dunán innen, Tiszán túl” Kárpát-medencei népművészeti tehetségkutató verseny

Gönczi Zsófia bronz minősítés

Kék-Duna Euromusic Nemzetközi Énekverseny

Kerekes Dorina Petra VI. helyezés pop kategória 10-13 éves korosztály

                                               V.helyezés musical kategória 10-13 éves korosztály

Énekes Versenyeredmények

Jubileumi Vidéki Zenészpalánták koncertje Sajólád

Gönczi Zsófia kiemelt dicséret

Gyöngyvirág Tankerületi Népdaléneklési Verseny Miskolc

Dendők Zsófia ezüst minősítés
Gönczi Zsófia kiemelt arany minősítés

Hangok Varázsa Tehetségkutató Verseny

Dendők Dalma 1.hely és négy különdíj 6-9 év musical kategória
Kerekes Dorina Petra 1.hely és két különdíj 10-14 év pop kategória

Népdaléneklési Verseny Felsőzsolca

Dendők Dalma 1.hely alsó tagozatos egyéni kategória
Magyar Gréta 2.hely felső tagozatos egyéni kategória
Gönczi Zsófia 1.hely felső tagozatos egyéni kategória

Nyékládházi Leánykák: Dendők Dalma, Fazekas Zsófia Mária, Hortobágyi Róza, Majoros Anna, Szécsényi Viola Zsófia, Varga Zsófia Médea 1.hely alsó tagozatos csoportos kategóriában

Felkészítő: Berecki Zita

 

Hangszeres versenyeredmények

Jubileumi Vidéki Zenészpalánták koncertje Sajólád

Dendők Balázs harsona dicséret
Felkészítő: Szilágyi Csaba

Regionális Hangszeres Verseny Sátoraljaújhely

Koba Bianka fuvola 1.korcsoport 1.helyezett
Felkészítő: Krajnik Tiborné Móri Marianna

Parsee Milan Cyrus klarinét 1.korcsoport 1.helyezett
Timkó Dávid klarinét 1.korcsoport 2.helyezett
Szabó Sára klarinét 2.korcsoport 2.helyezett
Felkészítő: Felvidéki Anna

Regionális Klarinét és Szaxofon verseny Dédestapolcsány

Parsee Milan Cyrus klarinét 1.korcsoport 2.helyezett
Felkészítő: Felvidéki Anna
Korrepetítorok: Vincze Gabriella és Székely Ágoston Ildikó

Csengettyűs Találkozó Parasznya

Campanella Csengettyű Együttes: Dendők Dalma, Fazekas Zsófia Mária, Hortobágyi Róza, Majoros Anna, Szécsényi Viola Szófia, Varga Zsófia Médea, Komoróczki Liliána, Koba Bianka
Felkészítő: Vincze Gabriella

Alsó tagozatos házi verseny –dalosverseny eredményei

I-II. évfolyamosok:

1. helyezett: Majoros Máté 1. a és Szabó Emma Zoé 2. a

2. helyezett: Kovács Jázmin 2. b

3. helyezett: Alföldi Szabolcs 2. a

Különdíj: Páll Dorka 1. a

III-IV. évfolyamosok:

1. helyezett: Dendők Dalma 3. b

2. helyezett: Ádám Réka 4. a és Hortobágyi Róza 3. b

3. helyezett: Koba Bianka 4. b és Timkó Dávid 3. a

Különdíj: Bors Bence 3. b és Fazekas Máté 4. b