Környezetvédelmi vetélkedő, Sajóbábony, 2017.11.10.

Iskolánk 4 fős csapata idén első alkalommal vett részt a XII. Környezetvédelmi vetélkedőn a Sajóbábonyi Vegyipari Parkban.

A színvonalas programsorozat révén betekintést nyerhettünk az ipari park működésébe, üzemlátogatásokon vettünk részt, ahol a tanulók ismereteket szereztek az ipar és a környezetvédelem közötti összefüggésekről, a hulladékgazdálkodásról. Délután tesztfeladat megírásával mérték össze tudásukat a részt vevő csapatok, melyben tanulóink az erős középmezőnyben végeztek.

Az egész napos rendezvény révén erősödött a fiatalok környezetvédelmi szemléletmódja, bővült ismeretanyaguk a vegyipar és környezetvédelem hatékony együttműködéséről. Pozitív élményekkel tértünk haza.

A csapat tagjai:
Bóta Noel 7.b
Pásztor Virág 8.a
Csapó Alex 8.b
Felföldi Dominik 8.b
Felkészítő és kísérő tanár: Kollonai Nikoletta

All-focus