Boldogságóra interjú az iskolánkban. Kossuth Rádió 2017.06.13.
Nyekisuliadmin összes bejegyzése
Megyei díjátadó ünnepség
Varga Olivér, 7.a osztályos tanuló megyei versenyeredménye elismeréseképpen meghívást kapott a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Tanulmányi Versenyek Megyei Díjátadó Ünnepségére, ahol teljesítményét oklevéllel és ajándék könyvutalvánnyal jutalmazták. A rendezvényre felkészítő tanára, Varga Anita kísérte el.
Türk Botond 6. b osztályos tanuló versenyeredményei-sportlövészet
Országos sportlövészet-verseny: Ács – 140 versenyző közül a 11. helyezést érte el.
In Memoriam Kupa-Miskolc: serdülő légpuska kategória I. helyezés.
Felkészítője: Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia által szervezett Tudásbajnokság
Felkészítője: Gálné Lipusz Bernadett
Ballagók névsora 2009-2017
Tanévzárási időpontok
Tanévzáró ünnepség: 2017. június 23. 17 óra
BENDEGÚZ AKADÉMIA – TUDÁSBAJNOKSÁG – MEGYEI DÖNTŐ EREDMÉNYEI
Koba Bianka 2. b – környezetismeret 9. helyezés
Paksy-Szabó Győző 2. a – matematika 11. helyezés
Havris Bence Zsolt 3. a – anyanyelv 25. helyezés, környezetismeret 15. helyezés, matematika 49. helyezés
Jászkai Olivér 4. a – matematika 23. helyezés
Sereg József 4. b – anyanyelv 21. helyezés, matematika 19. helyezés
Lerch Csenge 5. a – irodalom 1. helyezés – országos döntőbe jutott.
Spitzmüller Viktória 7. b – matematika 5. helyezés
Erdős Gyula 8. a – matematika 3. helyezés, történelem 1. helyezés
Lerch Boglárka 8. a – történelem 3. helyezés
Takács Anna 8. a – biológia 2. helyezés, történelem 4. helyezés
Atlétika versenyeredmények
Atlétika többpróba csapatverseny II.korcsoport
Blahó Dorina, Csele Petra, Gelsei -Jaczkó Léna, Hudi Vivien, Kavasánszki Véda Virág, Pós Boglárka
3.hely
Bodnár Norbert, Bóta Leon, Kakuk Levente, Kerékgyártó Dominik, Mezei Botond, Pauska Dominik
2.helyEgyéniben Pauska Dominik 3. hely
Atlétika többpróba csapatverseny II.korcsoport
Babics Levente, Csele Milán, Hornyák Kristóf, Murányi Balázs, Török Balázs, Vígh Martin
2.hely
Elekes Anna, Kovács Adrienn, Mátyás Katalin, Pajtók Lilla, Sági Lea, Visnyai Katalin
3.hely
Atlétika Váltófutás 4X100m
Baga Dávid, Gál László, Szalóczy Krisztián, Farkas Kristóf
1.hely
Kungler Kitti, Vass Petra, Pásztor Virág, Lengyel Martina
1.hely
Atlétika Váltófutás 4X600m
Galuska Lilian, László Jáhel, Csele Bianka, Németh Klaudia
1.hely
Atlétika Váltófutás 4X1000m
Németh Máté, Krusniczky Arnold, Fízer Dávid, Jakab Levente
1.hely
Atlétika Futás – 100m
Baga Dávid
1.hely
Kungler Kitti
2.hely
Vass Petra
3.hely
Atlétika Futás – 600m
Babics Levente
3.hely
Atlétika Súlylökés
Leopold Kamilla
1.hely
Galuska Tamás
2.hely
Atlétika Távolugrás
Farkas Kristóf
1.hely
Kungler Kitti
1.hely
Pásztor Virág
3.hely
Bendegúz Tudásbajnokság megyei fordulója
Irodalom
Lerch Csenge (5.a) I. helyezés és az országos döntőbe jutott
Történelem
Erdös Gyula (8.a) I. helyezés
Lerch Boglárka (8.a) III. helyezés
Takács Anna (8.a) IV. helyezés
Biológia
Takács Anna (8.a) II. helyezés
Matematika
Erdös Gyula (8.a) III. helyezés
Spitzmüller Viktória (7.b) V. helyezés
Rajzverseny
4. évfolyam:
2. helyezés – Szabó Sára 4. a osztály – felkészítője: Horváthné Gazdig Erika
3. helyezés – Szalados Nóra 4. b osztály – felkészítője: Molnárné Földvári Julianna
3. évfolyam:
1. helyezés – Vasvenszki Brigitta 3. a osztály – felkészítője: Pálinkásné Zsugyelik Ildikó
3. helyezés – Molnár Virág 3. b osztály – felkészítője: Budainé Ludányi Ilona
2. évfolyam:
1. helyezés – Kiss-Kovács Luca 2. b osztály – felkészítője: Horváthné Gurszki Ágnes