Nyekisuliadmin összes bejegyzése
Iskolánk ismét elnyerte!
Kedves Szülők !
A 2019/2020 –as tanév során minden kedden 8 órától 11 óráig Pindur Balázs iskolai szociális munkás várja megkeresésüket az alábbi témákban:
– Egyéni esetkezelés, és tanácsadás a tanulóknak, és a szülőknek az iskolai, és egyéb élethelyzetek nehézségeiben.
– Tanácsadás tanár – diák konfliktusban.
– Szociális problémák rendezéséhez nyújtott segítség.
– Tanácsadás, és közvetítés szülő – gyermek kapcsolatban, szükség esetén további intézményekhez történő delegálás.
– Továbbá csoportmunka osztályközösségekkel, és vegyes csoportokkal. /Elsősorban prevenciós céllal./
Üdvözlettel: Pindur Balázs
Tanévnyitó ünnepség
A tanévnyitó ünnepség iskolánkban 2019. szeptember 2-án, 8:00 órakor lesz, megjelenés alkalomhoz illően, ünneplőben (nyakkendő is).
Az első napon 11:30-ig vannak az iskolában a gyerekek, külön kérésre ügyeletet biztosítunk.
A tankönyvek kiadása az első tanítási napon történik.
Iskolai étkezésre (menza, napközis étkezés) a tanévnyitó ünnepség után lehet jelentkezni, melyet 2019. 09. 03-tól tudunk biztosítani. A kedvezményre jogosító igazolásokat a Városgondnokságra kérjük leadni!
Jelentkezési lap a honlapról letölthető.
A délutáni foglalkozások alóli felmentéshez a kérelem a honlapról letölthető.
Leadási határidő: 2019. szeptember 10.
A mindennapos testnevelés órái alóli felmentéshez kérelem a honlapról letölthető.
Leadási határidő: 2019. szeptember 20.
Kérjük a határidők pontos betartását!
Pótvizsga/osztályozó vizsga időpontja: 2019. 08. 27. 9 óra
Ismerkedési délelőtt
Matek Versenyek
5. évfolyam:
Lázár Anita Zsófia 28. helyezés
Kiss Máté 72. helyezés
(Összesen 233 tanuló vett részt 5. évfolyamon a versenyen)
6. évfolyam:
Óriás Péter Bátor 73. helyezés
Sereg József 95. helyezés
(Összesen 192 tanuló volt)
8. évfolyam:
Markó Márk 59. helyezés
Makrányi Laura 65. helyezés
(102 tanulóból)
5.évfolyam
Barsi Kira Jázmin 3.hely
Lázár Zsófia 5.hely7.évfolyam
Farkas Dorina Petra 7. hely
Alapműveleti matematika verseny országos döntő (Marcali)
Nyári Ügyelet
8-13 óráig
2019. július 3-án ügyeletet tartó neve: Marján Miklós intézményvezető
2019. július 10-én ügyeletet tartó neve: Marján Miklós intézményvezető
2019. július 24-én ügyeletet tartó neve: Mihalik Sándor intézményvezető-helyettes
2019. augusztus 7-én ügyeletet tartó neve: Takács Szilvia Eszter intézményvezető-helyettes
2019. augusztus 14-én ügyeletet tartó neve: Balogh Zsoltné iskolatitkár+ vezetőség
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei informatika verseny
Alföldi Országos Számítástechnikai Verseny
Alsós Versenyeredmények
Bendegúz levelezős verseny
Matematika:
Szabó Attila 3. a VIII. hely
Fazekas Máté András 4. b III. hely
Irodalom, szövegértés
Sándor Mátyás 3. b III. hely
Varga Zsófia Médea 3. b X. hely
Környezetismeret
Sándor Mátyás 3. b VI. hely
Mályi Alapműveleti Matematika verseny
Fazekas Máté András 4. b I.hely ( Felkészítő: Horváthné Gurszki Ágnes)
Áron Bence 4. a II. hely (Felkészítő: Molnárné Gál Erika)
Paksy-Szabó Győző 4. a IV. hely (Felkészítő: Molnárné Gál Erika)
Láss, ne csak nézz! Mese-rajzpályázat a biztonságos közlekedésről
Mese-rajzpályázat különdíját nyerték iskolánk részére/egy 250 000 Ft-os
utazást
Fazekas Máté András 4. b
Csizmarik Gerda 3. a
Jenei Dalma 3. a
Felkészítő: Kocsis Erika
A Debreceni Nagyerdő meseíró pályázatán az „Erdő dala” címmel:
Csizmarik Gerda 3. a IV. hely
Szabó Emma Zoé 2. a Különdíjban részesült.
Felkészítő: Kocsis Erika
Területi rajzverseny
Kulik Emma 2. a I. hely
Ávéd Jázmin Nina 4. a II. hely
Ádám Réka 4. a III. hely
Alsó tagozatos házi verseny –dalosverseny eredményei
I-II. évfolyamosok:
1. helyezett: Majoros Máté 1. a és Szabó Emma Zoé 2. a
2. helyezett: Kovács Jázmin 2. b
3. helyezett: Alföldi Szabolcs 2. a
Különdíj: Páll Dorka 1. a
III-IV. évfolyamosok:
1. helyezett: Dendők Dalma 3. b
2. helyezett: Ádám Réka 4. a és Hortobágyi Róza 3. b
3. helyezett: Koba Bianka 4. b és Timkó Dávid 3. a
Különdíj: Bors Bence 3. b és Fazekas Máté 4. b
HEBE Szolgáltató és Kiadó Kft. Tavaszi országos háromfordulós
olvasóverseny
3-6. osztályos kategória
Mihalik Zsombor Ede, Fazekas Máté András, Fejes Máté Csaba csapata 14.helyezés
Kiss-Kovács Luca, Tilaji Laura, Czakó Kendra csapata 17. helyezés
Felkészítő: Horváthné Gurszki Ágnes