A nyár folyamán megrendezésre került kajak- kenu versenyeken a felsorolt tanulók az alábbi eredményeket érték el:
Üveges Gábor és Csordás Zsolt páros Magyar Kupa Döntő PC2 Férfi Kölyök U13 2000m 1. helyezés Vidéki Bajnok.
Oravecz Panna, Fekete Botond, Márkus Zalán Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokságon 7. és 9. helyezést értek el.
Üveges Gábor: Kolonics György emlékverseny PC2 Férfi Kölyök U13 2000m 1. helyezés
Örökmozgó Kupa PC2 Vegyes Kölyök U13 2000m Magyar Bajnok.
Örökmozgó Kupa MSUP-Inf. Férfi Kölyök U13-U14 700m 1.helyezés
C2 Férfi Kölyök U13-U14 1000m 3.helyezés
Vidéki Bajnokság C1-NK1-K1 Kölyök U13-U14 3x200m vegyes váltó 3.helyezés
Csordás Tamás: Örökmozgó Kupa K1 Férfi Serdülő U15 2000m 10.helyezés
Csordás Csaba: Örökmozgó Kupa MK1 Férfi Gyermek U11 2000m 1.helyezés
Kökény Roland Kupa MK1 Férfi Gyermek U11 2000m 2.helyezés
Magyar Kupa Döntő MK4 Férfi Gyermek U10-U11 2000m 6.helyezés
Csordás Zsolt: Magyar Kupa Döntő C4 Vegyes Kölyök U13-U14 1000m 8.helyezés
Vajda Attila Regionális Kupa C2 Férfi Kölyök U13-U14 1000m 3.helyezés
Vajda Attila Regionális Kupa C1 Férfi Kölyök U13 2000m 7.helyezés
Örökmozgó Kupa PC2 Vegyes Kölyök U13 2000m 1.helyezés
Kolonics György emlékverseny PC2 Férfi Kölyök U13 2000m Magyar Bajnok.
Illés Viktória: Kökény Roland Kupa MK1 Női Kölyök U13 2000m 3.helyezés
Vidék Bajnokság C1-NK1-K1 Kölyök U13-U14 3x200m vegyes váltó 3.helyezés
Örökmozgó Kupa MK1 Női Kölyök U13 2000m 5.helyezés
Magyar Kupa Döntő MK4 Női Kölyök U13 2000m 7.helyezés
Oravecz Fanni: Örökmozgó Kupa MK1 Női Gyermek U10 2000m 4.helyezés
Simkó Dóra: Vidék Bajnokság MK1 Női Gyermek U12 4x200m váltó 6.helyezés
Vidék Bajnokság MK4 Női Gyermek U12 2000m 3.helyezés
Kolonics György emlékverseny MK4 Női Gyermek U12 2000m 4.helyezés
Tilaji Laura: Vidék Bajnokság MK1 Női Gyermek U12 4x200m váltó 6.helyezés
Vidék Bajnokság MK4 Női Gyermek U12 2000m 3.helyezés
Kolonics György emlékverseny MK4 Női Gyermek U12 2000m 4.helyezés
Pauska Csenge: Kolonics György emlékverseny MK4 Női Gyermek U12 2000m 4.helyezés
Vidék Bajnokság MK4 Női Gyermek U12 2000m 3.helyezés
Vidék Bajnokság MK4 Női Gyermek U12 4x200m váltó 6.helyezés
Pajtók Adél: Eszkimó- Indián játékok 7. helyezés
A gyerekek edzői: Tilki Barbara, Rajnai Tibor és Csabai Márk