Csapattagok: Supák Sára (5.a), Elekes Anna (7.a), Csapó Alex (8.b), Felkészítő tanár: Tóth Balázs
2018. április hónap bejegyzései
XXVIII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny középdöntő.
Diákolimpia Atlétika Körzeti Döntő Onga
Dr. Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia
Tisztelt Szülők!
Mezeifutó verseny
Mezeifutó verseny
Körzeti forduló: Sajóhídvég 2018.03.12.
Megyei verseny: Miskolc 2018.04.05
I.korcsoport lány-600 m 1.hely
Simkó Dóra, Czakó Kendra, Fazekas Zsófia, Nagy Tímea, Kovács Jázmin
I.korcsoport fiú – 600 m 2.hely
Szabó Attila, Mezei Hunor , Nagy Márk, Almási Zsombor, Alaxai Tamás
II.korcsoport lány – 1500 m 5.hely
Gelsei Jaczkó Léna, Lupkovics Leóna, Fejes Eszter, Pajtók Anna, Körhegyi Sára, Mosonyi Polett,
Kavajecz Zsófia
II.korcsoport fiú – 2000 m 1.hely
megyei 17.hely
Jászkai Olivér, Győri Péter, Szabó Mihály, Áron Bence, Bóta Leon
III.korcsoport lány-2000 m 1.hely
megyei 11.hely
Csele Petra, Tóth Lili, Blahó Dorina, Hudi Vivien, Farkas Dorina
III.korcsoport fiú – 2500 m 3.hely
Kungler Levente, Kertész Bálint, Labanc Dávid, Török Balázs, Pauska Dominik, Bóta Noel
IV.korcsoport lány – 2500 m 2.hely
megyei 8.hely
Csele Bianka, Pásztor Virág, Juhász Réka, Benedek Eszter, Dudás Vivien
IV.korcsoport fiú – 4000 m 1.hely
megyei 4.hely
Babics Levente, Fízer Dávid, Hornyák Kristóf, Csele Milán, Pásztor Milán
Felkészítőjük: Herman István, Kollonai Nikoletta, Mihalik Sándor, Szabó Péter
Atlétika városkörnyéki döntő Onga
Atlétika városkörnyéki döntő Onga
100 m Kungler Kitti 1.hely
Lengyel Martina 2.hely
300 m Pásztor Virág 2.hely
60 m Farkas Dorina 3.hely
600 m Tóth Lili 1. hely
Kungler Levente 2.hely
Kislabda dobás Labanc Dávid 1.hely
Súlylökés Madarász Zsófia 3.hely
4x100m Kungler Kitti, Pásztor Virág, Lengyel Martina, Vass Petra 2.hely
Barna Ákos, Török Ádám, Vígh Martin, Kovács Marcell 1.hely
Kakuk Levente, Labanc Dávid, Török Balázs, Pauska Dominik 2.hely
4×600 m Csele Bianka, Juhász Réka, Benedek Eszter, Kovács Adrienn 1.hely
4×1000 m Hornyák Kristóf, Fízer Dávid, Babics Levente, Pásztor Milán 2.hely
Atlétika összetett bajnokság Onga
IV. korcsoport Csele Bianka, Pásztor Virág, Juhász Réka, Kungler Kitti,
Lengyel Martina, Madarász Zsófia 2.hely
IV. korcsoport Barna Ákos, Babics Levente, Fízer
Dávid, Kovács Attila Marcell, Török Ádám, Vígh Martin 3.hely
Felkészítőjük: Herman István, Kollonai Nikoletta, Mihalik Sándor, Szabó Péter
NyelvÉsz verseny
A Bendegúz Tudásbajnokság által szervezett NyelvÉsz verseny megyei fordulójában a következő eredmények születtek:
Tóth Dorina(2.b) 6.helyezett
Elekes Anna (7.a) 8. helyezett Felkészítője: Kovács-Téglás Adrienn
Sereg József (5.b) 13. helyezett Felkészítője: Zámborszky Györgyné
Gelsei-Jaczkó Léna (5.b) 18. helyezett Felkészítője: Zámborszky Györgyné
Tisztelt Szülők !
Angol nyelvi tesztmegoldó verseny
- évfolyam: Kovács Tamás – III. helyezés Felkészítője: Kiss Józsa Aliz
- évfolyam: Árvai Dóra – VI. helyezés Felkészítője: Varga Anita
Eredményükkel valamennyien továbbjutottak a verseny megyei fordulójába.