Versenyeredmények kategóriaarchívum
A Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola által rendezett városi német nyelvi tesztverseny
Felkészítője: Berkessy Katalin tanárnő
Atlétika mezeifutás csapatverseny 2016.10.11. Újcsanálos; megyei döntő 2016.10.20. Miskolc Repülőtér.
Helyesírási verseny
Kárpát-medencei döntő
A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Kárpát-medencei döntőjében (Budapest, ELTE – BTK) Csapó Alex Patrik, 6.b osztályos tanuló 15. helyezést ért el.
Felkészítője: Varga Anita
2016. évi XII. JANIKOVSZKY ÉVA MESEÍRÓ PÁLYÁZAT
Felkészítője: Hankóné Kocsis Erika
A Kinder+Sport sorverseny országos középdöntője
Matusek Réka sportlövő eredményei
- 2016 január 23. MS. MELK verseny 1. hely.
- 2016 január 26. MS. MELK Miskolc Város Kupa 1. hely.
- 2016 március 19. MELK Bencze János Emlékverseny 1. hely.
- 2016 március 26. MVSE Görgey Artúr emlékverseny 1. hely.
- 2016 április 02. Általános és Középiskolások Országos Bajnoksága 2. hely.
- 2016 április 16. Budapest Utánpótlás Kupa 3. hely.
- 2016 április 30. Budapest Utánpótlás Kupa 3. hely.
Regionális Vasutas Gyermekdal Találkozó
Arany minősítés:
- Magyar Gréta 2.a
- Galuska Lilian
Ezüst minősítés:
- Szabó Gréta 3.a
- Benedek Eszter 5.a
- Mészáros Veronika 5.b
- Csapó Alex 6.b
- Lerch Boglárka 7.a
Bronz minősítés: Fekete Szabolcs 3.a
Felkészítő: Berecki Zita
Megyei angolverseny
- évfolyam: Varga Olivér (6.a) I. helyezés
- évfolyam: Ládi Dóra (7.c) II. helyezés Felkészítő: Varga Anita
- évfolyam: Matusek Réka (8.b) IX. helyezés Felkészítő: Kiss Józsa Aliz
Bendegúz Tudásbajnokság megyei eredményei
természetismeret
Csapó Alex 6.b arany fokozat és ezzel bejutott az országos döntőbe
biológia
Halász Fábián 8.b arany fokozat és ezzel bejutott az országos döntőbe
történelem
Halász Fábián 8.b arany fokozat és ezzel bejutott az országos döntőbe
Nagy Viktória 6.b bronz fokozat
Erdös Gyula 7.a bronz fokozat
Lerch Boglárka 7.a 4. hely
irodalom
Erdös Gyula 7.a ezüst fokozat
anyanyelv
Halász Fábián 8.b bronz fokozat
matematika
Erdös Gyula 7.a bronz fokozat
Szalados Péter 7.b 7. hely
Spitzmüller Viktória 6.b 9. hely