2019. június hónap bejegyzései
Alföldi Országos Számítástechnikai Verseny
Alsós Versenyeredmények
Bendegúz levelezős verseny
Matematika:
Szabó Attila 3. a VIII. hely
Fazekas Máté András 4. b III. hely
Irodalom, szövegértés
Sándor Mátyás 3. b III. hely
Varga Zsófia Médea 3. b X. hely
Környezetismeret
Sándor Mátyás 3. b VI. hely
Mályi Alapműveleti Matematika verseny
Fazekas Máté András 4. b I.hely ( Felkészítő: Horváthné Gurszki Ágnes)
Áron Bence 4. a II. hely (Felkészítő: Molnárné Gál Erika)
Paksy-Szabó Győző 4. a IV. hely (Felkészítő: Molnárné Gál Erika)
Láss, ne csak nézz! Mese-rajzpályázat a biztonságos közlekedésről
Mese-rajzpályázat különdíját nyerték iskolánk részére/egy 250 000 Ft-os
utazást
Fazekas Máté András 4. b
Csizmarik Gerda 3. a
Jenei Dalma 3. a
Felkészítő: Kocsis Erika
A Debreceni Nagyerdő meseíró pályázatán az „Erdő dala” címmel:
Csizmarik Gerda 3. a IV. hely
Szabó Emma Zoé 2. a Különdíjban részesült.
Felkészítő: Kocsis Erika
Területi rajzverseny
Kulik Emma 2. a I. hely
Ávéd Jázmin Nina 4. a II. hely
Ádám Réka 4. a III. hely
Alsó tagozatos házi verseny –dalosverseny eredményei
I-II. évfolyamosok:
1. helyezett: Majoros Máté 1. a és Szabó Emma Zoé 2. a
2. helyezett: Kovács Jázmin 2. b
3. helyezett: Alföldi Szabolcs 2. a
Különdíj: Páll Dorka 1. a
III-IV. évfolyamosok:
1. helyezett: Dendők Dalma 3. b
2. helyezett: Ádám Réka 4. a és Hortobágyi Róza 3. b
3. helyezett: Koba Bianka 4. b és Timkó Dávid 3. a
Különdíj: Bors Bence 3. b és Fazekas Máté 4. b
HEBE Szolgáltató és Kiadó Kft. Tavaszi országos háromfordulós
olvasóverseny
3-6. osztályos kategória
Mihalik Zsombor Ede, Fazekas Máté András, Fejes Máté Csaba csapata 14.helyezés
Kiss-Kovács Luca, Tilaji Laura, Czakó Kendra csapata 17. helyezés
Felkészítő: Horváthné Gurszki Ágnes
Atlétika többpróba
Az egyéni és váltó körzeti versenyeket Ongán, a megyei versenyeket Miskolcon rendezték.
Atlétika Többpróba II.korcsoport fiú körzeti 1.hely
megyei 12.hely
Balogh Ádám Hunor,Győri Péter, Kanyuk Márk, Mihalik Zsombor, Pásztor Botond, Szabó Mihály
Atlétika Többpróba II.korcsoport lány körzeti 1.hely
megyei 7.hely
Jászkai Amira, Körhegyi Sára, Ladamérszki Tamara, Lupkovics Leona, Pajtók Anna, Szalánczi Ketrin
Atlétika Többpróba III.korcsoport fiú körzeti 4.hely
Bóta Leon, Mezei Botond, Molnár Marcell, Redele Nándor, Vajda Dániel
Atlétika Többpróba II.korcsoport lány körzeti 3.hely
Csele Petra, Gáll Emese, Mosonyi Polett, Orliczki Melinda, Supák Sára, Szabó Gréta, Gáll Emese
Atlétika Többpróba IV.korcsoport fiú körzeti 4.hely
Csele Milán, Murányi Balázs, Pogonyi Tamás, Seres Márk, Soltész István
Atlétika Többpróba IV.korcsoport lány körzeti 1.hely
megyei 7.hely
Benedek Eszter, Lupkovics Leila, Sági Lea, Székely Dóra, Tóth Liliána, Visnyai Katalin
Egyéni és váltó eredmények:
4X600 m váltófutás körzeti.2 hely
megyei 3.hely
Sági Lea, Székely Dóra, Tóth Liliána, Lupkovics Leila, Benedek Eszter
300 m körzeti 1. hely
megyei 2.hely
Lupkovics Leila
Kislabdahajítás körzeti 1.hely
megyei 2.hely
Labanc Dávid
60 m körzeti 1.hely
megyei 7.hely
Magasugrás III.korcsoport megyei 5. hely
Mosonyi Polett
600 m körzeti 1.hely
megyei 6.hely
Hudi Vivien
Magasugrás IV.korcsoport megyei 7.hely
Pajtók Lilla
100 m síkfutás körzeti 1.hely
megyei 9.hely
Murányi Balázs
4X100 m váltófutás körzeti 2.hely
eredmény alapján megyei 7.hely
Mosonyi Polett, Szabó Gréta, Orliczki Melinda, Blahó Dorina
4X100m váltófutás körzeti 2.hely
Kakuk Levente, Bóta Leon, Molnár Marcell, Pauska Dominik
100m körzeti 3.hely
Távolugrás körzeti 3.hely
Krusnyiczki Nikoletta
1500 m körzeti 2.hely
Pásztor Milán
600 m körzeti 2.hely
Pauska Dominik
Súlylökés körzeti 4-5.hely
Velner Vivien, Juhász Zsanett
Felkészítők: a testnevelést tanító kollégák.
Énekes versenyeredmények
Vasutas Gyermekdal Találkozó
Ezüst minősítés: Oravecz Fanni, Oravecz Panna, Jenei Dalma Jázmin, Dendők Dalma, Elekes Dóra
Arany minősítés: Magyar Gréta, Kerekes Dorina Petra
“Dunán innen, Tiszán túl” Kárpát-medencei népművészeti tehetségkutató verseny
Gönczi Zsófia bronz minősítés
Kék-Duna Euromusic Nemzetközi Énekverseny
Kerekes Dorina Petra VI. helyezés pop kategória 10-13 éves korosztály
V.helyezés musical kategória 10-13 éves korosztály