Atlétika többpróba csapatverseny II.korcsoport 3. hely
Blahó Dorina, Csele Petra, Gelsei -Jaczkó Léna, Hudi Vivien, Kavasánszki Véda Virág, Pós Boglárka
Bodnár Norbert, Bóta Leon, Kakuk Levente, Kerékgyártó Dominik, Mezei Botond, Pauska Dominik 2.hely
Egyéniben: Pauska Dominik 3. hely
Atlétika többpróba csapatverseny II. korcsoport 2.hely
Babics Levente, Csele Milán, Hornyák Kristóf, Murányi Balázs, Török Balázs, Vígh Martin
Elekes Anna, Kovács Adrienn, Mátyás Katalin, Pajtók Lilla, Sági Lea, Visnyai Katalin 3.hely
Atlétika Váltófutás 4X100m 1.hely
Baga Dávid, Gál László, Szalóczy Krisztián, Farkas Kristóf
Kungler Kitti, Vass Petra, Pásztor Virág, Lengyel Martina 1.hely
Atlétika Váltófutás 4X600m 1.hely
Galuska Lilian, László Jáhel, Csele Bianka, Németh Klaudia
Atlétika Váltófutás 4X1000m 1. hely
Németh Máté, Krusniczky Arnold, Fízer Dávid, Jakab Levente
Atlétika Futás – 100m 1. hely Baga Dávid
Kungler Kitti 2. hely
Vass Petra 3. hely
Atlétika Futás – 600m 3. hely Babics Levente
Atlétika Súlylökés Leopold Kamilla 1. hely
Galuska Tamás 2.hely
Atlétika Távolugrás
Farkas Kristóf 1. hely
Kungler Kitti 1. hely
Pásztor Virág 3. hely
Atlétika megyei eredmények
Atlétika Váltófutás 4X100m 9. hely
Baga Dávid, Gál László, Szalóczy Krisztián, Farkas Kristóf
Kungler Kitti, Vass Petra, Pásztor Virág, Lengyel Martina 3. hely
Atlétika Váltófutás 4X600m 6. hely
Galuska Lilian, László Jáhel, Csele Bianka, Németh Klaudia
Atlétika Váltófutás 4X1000m 8. hely
Németh Máté, Krusniczky Arnold, Fízer Dávid, Jakab Levente
Atlétika Futás – 100m 4. hely Baga Dávid
Kungler Kitti 2. hely
Atlétika Súlylökés Leopold Kamilla 5. hely
Atlétika Távolugrás
Farkas Kristóf 3. hely
Atlétika magasugrás
Farkas Kristóf 4. hely
Lerch Tamara 2. hely
Atlétika országos eredmények/Székesfehérvár 2017.05.25./
Farkas Kristóf 10-13. hely
Felkészítő: Herman István
Felkészítő: a felső tagozaton testnevelést tanító pedagógusok
Kajak-kenu Országos Diákolimpia Szabadidő kategória
Kakuk Levente MK-1 fiú U11 Szabadidős 500m 2. hely
Erdős Gyula K-1 fiú U14 Szabadidős 500m 2. hely
Szabó Bence 10. hely
Felkészítő: egyesületi edző