Egyéb kategória bejegyzései

2020-2021-es Tanévnyitó

2020-2021-es Tanévnyitó

Tisztelt Szülők!

Az első osztályosok ismerkedési délelőttje 2020. augusztus 26-án  9-10,30 óráig lesz.

Gyülekező: bejárat előtt az udvaron, esős időjárás esetén a napközis szárny aulájában.

Szeretettel várjuk a gyerekeket!

Kati néni és Csilla néni

Pályaorientációs nap 2019.

2019. december 7-én iskolánk pályaorientációs napot tartott, melynek
keretén belül az alsó és felső tagozat is különböző helyszíneken más-más
szakmákkal ismerkedett.
Az első évfolyam az iskolán belül maradt, s a hulladékgazdálkodásról
nézett filmet, majd a szelektív hulladékgyűjtéssel kapcsolatos memóriajátékot
játszottak.
A harmadikosok a miskolci Praktiker áruházat látogatták meg, ahol különböző
szakmákat ismertek meg, majd egy kvízjáték is várta őket a helyszínen.
A negyedikes diákok a nyékládházi állomásra, azon belül a forgalmi irodába
mentek, utána pedig két szülőt hallgathattak meg a fogorvos munkájáról,
valamint a méhészkedésről.
A felső tagozat legkisebbjei szintén településünk három helyszínén tettek
látogatást, a Közútkezelőnél, a COOP áruházban és a vasútállomáson.
A hatodik évfolyam két osztálya az Igriciben lévő Narivo Kft-nél ismerkedhetett
az ipari szarvasmarhatartással, majd a bányatónál hallhattak a kavics
kitermeléséről. A harmadik hatodikos osztály pedig Tiszaújvárosba utazott, ahol
a Jabil gyártósorát tekintették meg.
A hetedikesek Mályiba mentek, ahol a Mályi Glass és Jaff nevű cégeknél kaptak
tájékoztatást az ott folyó munkákról.
A végzősök pedig a helyi Polgármesteri Hivatal munkájával ismerkedhettek
meg.

Pályaorientációs nap 2019.

 

Játékos Sportverseny

2018. November 27-én iskolánk rendezte a Diákolimpia Körzeti Döntőjét Játékos Sportversenyből, ahol csapatunk I. helyezést ért el!

Csapat tagjai: Fejes Emma, Kovács Jázmin, Szabó Emma Zoé, Boller Péter, Ádám András, Kovács Áron, Nagy Márk, Bordás Lívia, Elekes Emma, Komoróczki Liliána, Kiss Ákos, Kovács Péter, Horkai Péter, Pajtók Anna, Lupkovics Leona, Elekes Dóra, Pásztor Botond, Kanyuk Márk

Köszönöm a sok segítséget!
Gelsei-Jaczkó Csilla

Énekverseny eredmények

17. Budapesti Nemzetközi Verseny
16 ország tehetségei vettek részt ének és tánc műfajban.
A Díjkiosztó Gálán 4 magyar énekes szerepelt,
köztük volt Kerekes Dorina Petra, aki bronz minősítést kapott.

Felkészítő tanár: Berecki Zita

Közzétételi lista

A pdf formátum megnyitásához Adobe Acrobat Reader szükséges.
A doc kiterjesztés Word 2003 kompatibilis.

………………………………………….

 Közzétételi lista

1. Felvételi lehetőségek
2. A beiratkozásra meghatározott idő, a fenntartó által engedélyezett osztályok
3. Térítési díjak, igénybe vehető kedvezmények
4. Az intézmény nyitva tartásának rendje
5. Rendezvények, jelentősebb események időpontjai
6. Pedagógiai program, Szervezeti és Működési szabályzat, Házirend
7. A pedagógusok iskolai végzettsége és szakképzettsége a betöltött munkakörük alapján, a nevelő és oktatómunkát segítők száma, iskolai végzettsége a betöltött munkakörük alapján
8. Kompetenciamérés a 2012/2013-as tanévben, 6. évfolyam, 8. évfolyam,
Kompetenciamérés 2014-es tanévben
9. A tanulók le- és kimaradásával, évfolyamismétléssel kapcsolatos adatok
10. A tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetőségei
11. Hétvégi házi feladat szabályai, iskolai dolgozatok szabályai
12. Az osztályozó vizsga követelményei
13. Az iskolai osztályok száma és az egyes osztályokban a tanulók létszáma

 

………………………………………….