Nyekisuliadmin összes bejegyzése

DUATLON ORSZÁGOS DÖNTŐ MARCALI

III korcsoport Csapat 1 km futás-4 km bicikli-0,5 km futás
10. hely Lupkovics Leila, Csele Petra, Blahó Dorina, Hudi Vivien

III korcsoport
31. LABANC Dávid
40. PAUSKA Dominik

IV korcsoport 2 km futás- 8 km bicikli-1 km futás
12. CSELE Bianka
19. BABICS Levente
48. FIZER Dávid

Felkészítő :
Herman István, testnevelést tanító kollégák

DUATLON MEGYEI DÖNTŐ SZIKSZÓ

III. korcsoport fiú csapat 3.hely
Török Balázs, Kakuk Levente, Mezei Botond, Labanc Dávid, Pauska Dominik
Országos döntőbe jutott egyéniben: Labanc Dávid, Pauska Dominik
III. korcsoport lány csapat 2.hely országos döntőbe jutottak
Lupkovics Leila, Blahó Dorina, Csele Petra, Hudi Vivien
2. Korcsoport lány egyéni 2.hely országos döntőbe jutott
Csele Bianka
3. korcsoport fiú csapat 3.hely
Török Ádám, Fizer Dávid, Babics Levente, Jakab Levente
Országos döntőbe jutott egyéniben: Babics Levente, Török Ádám, Fizer Dávid

ATLÉTIKA ÜGYESSÉGI CSAPATBAJNOKSÁG

Távolugrás lány városkörnyéki döntő Onga 1.hely; megyei döntő Miskolc 9.hely
Kungler Kitti, Blahó Dorina, Pásztor Virág, Lengyel Martina, Siska Panna, Kovács Réka

Távolugrás fiú városkörnyéki döntő 1.hely; megyei döntő 8.hely
Barna Ákos, Fízer Dávid, Kovács Attila Marcell , Török Ádám, Víg Martin

 

Kislabdahajítás városkörnyéki döntő 2.hely
Barna Ákos, Fízer Dávid, Labanc Dávid , Török Ádám, Víg Martin

Súlylökés városkörnyéki döntő 2.hely
Kungler Kitti, Madarász Zsófia, Pásztor Virág, Lengyel Martina, Kovács Réka

10X200m vegyes váltófutás városkörnyáki döntő 1.hely; megyei döntő 8.hely
Kungler Kitti, Csele Bianka, Pásztor Virág, Lengyel Martina, Vass Petra, Barna Ákos, Fízer Dávid, Kovács Attila Marcell , Török Ádám, Víg Martin

Magasugrás fiú megyei döntő 4.hely
Barna Ákos, Fízer Dávid, Kovács Attila Marcell , Török Ádám, Illés Máté

 

Magasugrás lány megyei döntő 6.helyGrundig Kamilla, Csele Petra, Pásztor Virág, Kovács Réka, Pajtók Lilla

Duatlon Diákolimpia Országos Döntő eredmények

III korcsoport Csapat 1 km futás-4 km bicikli-0,5 km futás

  1. hely Lupkovics Leila, Csele Petra, Blahó Dorina, Hudi Vivien

 

III korcsoport

  1. LABANC Dávid 5027 2005 Férfi B Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 00:14:35
  2. PAUSKA Dominik 5026 2006 Férfi B Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 00:14:46

 

IV korcsoport 2 km futás- 8 km bicikli-1 km futás

  1. CSELE Bianka 4215 2003 Nő B Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 00:30:00
  2. BABICS Levente 3021 2004 Férfi B Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 00:27:10
  3. FIZER Dávid 3022 2003 Férfi B Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola 00:29:47

 

Felkészítő :

Herman István, testnevelést tanító kollégák

2017. Aradi vértanuk

Sulisárkányok

2017. szeptember 8-án került megrendezésre a XII. Tiszaújvárosi nyílt területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság.
Iskolánk egy csapattal, az  5-6. évfolyamosok korcsoportjában mérte össze tudását a több megyéből érkezett iskolák diákjaival.

Az selejtező futam időeredménye alapján, rögtön az első helyért szállhattunk ismét vízre.
Minimális különbséggel, a gyerekek minden erejüket, tudásukat beletéve, tisztességes csatában végül a másodikként végeztek.
Nekünk ez az ezüstérem csillog most a legfényesebben.
A felkészülés az első iskolai héten, 2 alkalommal történt a nyéki tavakon, melyért ezúton is köszönet a Vízi-Trapp Sport Egyesületnek és gyerekek szüleinek.

Büszkék vagyunk erre a fantasztikus eredményre, iskolánk tanulóira:

  1. Türk Boglárka, 5.b
  2. Vazsita Panna 5.b
  3. Kovács Tamás 6.a
  4. Pauska Dominik 6.a
  5. Hudi Vivien 6.b
  6. Kavasánszki Véda 6.b
  7. Vazsita Dalma 6.b
  8. Hatrágyi Péter 6.b
  9. Kakuk Levente 6.b
  10. Török Balázs 6.b
  11. Stefán Dávid 8.b (dobos)

Bóta Leon 5.b
Mezei Botond 5.b

Felkészítőjük: Kollonai Nikoletta tanárnő

2017. Sulisárkányok