2015. május havi bejegyzések

Alsós Eredmények

Alsós Eredmények

Bendegúz Nyelvész Megyei döntő

Elekes Anna 4.a 10.hely Felkészítő: Molnárné Gál Erika
Nagy Daniella 4.a 3.hely
Molnár Marcell 1.c 17.hely Felkészítő: Borbély Anita
Sereg József 2.b 18.hely Felkészítő: Molnárné Földvári J.

Bendegúz Tudásbajnokság Megyei döntő

Kerékgyártó Dominik 2.b matematika 42. hely Felkészítő: Molnárné Földvári J.
Hudi Vivien 3.b matematika 16.hely Felkészítő: Vinczéné Cs. K.
Kakuk Levente 3.b matematika 40. hely Felkészítő: Vinczéné Cs. K.
Kiss Dávid 3.b matematika. 38.hely Felkészítő: Vinczéné Cs. K.
Kiss Dávid 3.b Körny. 5.hely Felkészítő: Vinczéné Cs. K.
Elekes Anna 4.a anyanyelv 2.hely Felkészítő: Molnárné Gál Erika
Makrányi Laura 4.b matematika 12.hely Felkészítő Horváthné G. Ágnes

Apáczai Kiadó – Szivárvány c. újság levelezős versenye országos döntő

Hajdu Panna 1.b környezetismeret
Jankovics Nóra 1.b matematika
Körhegyi Sára Kira 1.b magyar

Felkészítőjük Budainé L. Ilona

Atlétika eredmények 2014-2015

4×100 m városkörnyéki döntő 2.hely,megyei 8. hely
Béres Nikol,Kungler Kitti Magdolna,Lerch Tamara, Szabó Adél,Szedlák Szabina

4×100 m városkörnyéki döntő 1. hely, megyei 5.hely
Borbély Botond,Dervarics István,Koren András,Réti Viktor

4×600 m városkörnyéki döntő 1. hely – megyei 4. hely
Csele Bernadett,Gál Alexandra,Kótai Vanessza,Révész Éva Leila

Többpróba IV.korcsoport városkörnyéki döntő 3.hely
Borbély Botond, Dervarics István,Györki Ádám,Hajdu Marcell,Koren András,Réti Viktor

Többpróba III. korcsoport városkörnyéki döntő 2.hely
Farkas Kristóf,Murányi Attila, Hancsák Kornél,Németh Máté,Pintér Erik,Szalóczy Krisztián

Többpróba városkörnyéki döntő 3. hely
Béres Nikol,Csele Bianka,Gönczi Anna,Kungler Kitti Magdolna,Lerch Tamara,Szabó Adél,Szedlák Szabina

Többpróba II. korcsoport városkörnyéki döntő 2.hely
Babics Levente,Csele Milán, Hornyák Kristóf Marcell,Murányi Balázs Bence,Terziev Péter,Víg Martin Gábor

Többpróba II. korcsoport városkörnyéki döntő 4. hely
Elekes Anna,Kazsuba Enikő,Korály Cintia,Kovács Adrienn,Sági Lea Tamara

Egyéniben
Többpróba
II.korcsoport városkörnyéki döntő 1.hely Babics Levente
III.korcsoport városkörnyéki döntő 2.hely Kungler Kitti
III. korcsoport városkörnyéki döntő 1.hely, megyei 1.hely, országos döntőbe jutott Pintér Erik
IV.korcsoport városkörnyéki döntő 3. hely Dervarics István
IV.korcsoport városkörnyéki döntő 1.hely Révész Éva

III. korcsoport         kislabdahajítás városkörnyéki döntő 3.hely Szabó Adél
600 m városkörnyéki döntő 2.hely Daróczi Dominika
600 m városkörnyéki döntő 3.hely Németh Máté
60 m városkörnyéki döntő 3.hely Szedlák Szabina
60m városkörnyéki döntő 1.hely,megyei döntő 2.hely, országos döntőbe jutott Kungler Kitti
60 m városkörnyéki döntő 1.hely, megyei 1.hely, országos döntőbe jutott Pintér Erik
Távolugrás városkörnyéki döntő 1. hely, megyei döntő 3.hely Kungler Kitti
Távolugrás városkörnyéki döntő 1. hely, megyei döntő 3. hely, országos döntőbe jutott Pintér Erik
IV.korcsoport                  300 m városkörnyéki döntő 3.hely Réti Viktor
1500 m városkörnyéki döntő 2.hely Hajdú Marcell

Felkészítők: Szabó Péter,Kaczvinszkiné Szigetvári Adrienne

V. Vasutas Gyermekdal Találkozó

Az V. Vasutas Gyermekdal Találkozón iskolánk tanulói, a Reményi Ede Alapfokú Művészeti Iskola növendékei a következő eredményeket érték el:

Fekete Szabolcs 2. a, Benedek Eszter 4. a, Csapó Alex 5. b arany minősítést,  Elekes Dóra 1. a, Elekes Anna 4. a, Murányi Balázs 4. a, Siska Panna 4. b, De Preter Nina 5. a ezüst minősítést szerzett.

Felkészítőjük: Berecki Zita tanárnő

Honismereti verseny

Országos internetes honismereti tanulmányi versenyen megyei szinten az alábbi eredményeket érték el tanulóink:Kazsuba Enikő 5.b      9. hely
Nagy Viktória 5.b      14. hely
Bonta Áron 5.a          18. hely
Bereczki Anna 5.a      19. hely

Felkészítő: Vasvenszki-Molnár Boglárka

Bendegúz tanulmányi verseny

A Bendegúz Akadémia által rendezett internetes tanulmányi verseny megyei fordulójában az alábbi eredményeket érték el iskolánk tanulói:

történelem

Pintér Erik 6.a            arany fokozat és ezzel bejutott az országos döntőbe
Halász Fábián 7.b       arany fokozat és ezzel bejutott az országos döntőbe
Lerch Boglárka 6.a     ezüst fokozat
Erdös Gyula 6.a         4. hely
Kánya Fanni 6.b         5. hely
Gál Alexandra 6.b      8. hely
Terziev Dorottya 7.a ezüst fokozat

magyar nyelv

Kánya Fanni 6.b         arany fokozat
Erdös Gyula 6.a         ezüst fokozat
Nagy Viktória 5.b      bronz fokozat

irodalom

Nagy Viktória 5.b      arany fokozat
Erdös Gyula 6.a         ezüst fokozat

matematika

Erdös Gyula 6.a         bronz fokozat
Makrányi Noémi 6.b              4. hely

természetismeret

Csapó Alex 5.b           bronz fokozat
Pásztor Áron 5.b        4. hely

biológia

Halász Fábián 7.b       arany fokozat és ezzel bejutott az országos döntőbe

Meghívó

MEGHÍVÓ

 A 2015/2016-os tanévben első osztályt kezdő tanulók szülei számára tájékoztató szülői értekezletet tartunk.

Ideje: 2015. május 18. 17 óra
Helye: Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola , előadói terem(emelet)

                   Üdvözlettel:

Marján Miklós
igazgató

Megyei angolverseny

Az Avastetői Általános Iskolában rendezett megyei szintű angol nyelvi tesztmegoldó versenyen iskolánk tanulói az alábbi helyezéseket érték el:Varga Olivér (5.a)      I. helyezés
Kánya Fanni (6.b)      IV. helyezésFelkészítő: Varga Anita

Oláh Bálint (8.b)        VI. helyezés

Felkészítő: Kiss Józsa Aliz

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulójában a következő helyezéseket érték el iskolánk tanulói:Csapó Alex Patrik (5.b)         1. helyezett

Ládi Dóra (6.c)                      15. helyezett

Halász Fábián (7.b)               10. helyezett

Csapó Alex ezzel az eredménnyel a Kárpát-medencei döntőbe jutott.
Felkészítőik: Varga Anita, Zámborszky Györgyné